Севастополь і Москва просять Януковича пустити Лужкова в Україну

В черговий раз до президента України звернулися з проханням скасувати заборону на в'їзд мера Москви Юрія Лужкова.

Низка громадських організацій Севастополя і Москви просять президента Віктора Януковича скасувати заборону на в'їзд мера Москви Юрія Лужкова в Україну.

Про це йдеться у колективному листі-зверненні, підписаному керівниками севастопольських громадських організацій "Російська громада Севастополя", "Москіт", "Севастопольські мами", "Союз ветеранів Чорноморської ескадри", а також "Регіональної асоціації громадських об'єднань міста Москви", "Регіональної громадської організації Кримське земляцтво", "Ради ветеранів Червонопрапорного Чорноморського флоту" (Московська група) та іншими.

У ньому наголошується, що "внесок уряду Москви, очолюваного Юрієм Михайловичем, у налагодженні соціально-культурних та економічних зв'язків Криму з Росією, у розвиток інфраструктури Севастополя неможливо переоцінити".

Автори звернення висловлюють надію, що "у світлі позитивних трансформацій в російсько-українських відносинах, пов'язаних з Вашим обранням і вступом на посаду президента України, Ви виявите акт доброї волі і відновите Лужкова у праві вільного відвідування України, і, зокрема, Криму та Севастополя ".

Як повідомлялося, Служба безпеки України заборонила Лужкову в'їзд на територію України в травні 2008 року. У 2008 році він заявляв, що Україна не має прав на володіння Кримом.

Два тижні тому депутати міської ради прийняли звернення до Януковича з проханням зняти з Лужкова статус персони нон грата в Україні.

Читайте також:

Сєверодонецьк закликав Януковича пустити в Україну Лужкова

Лужков роздав по тисячі гривень ветеранам Севастополя

Лужков приїде в Україну, незважаючи на заборону

"Регіонали" пообіцяли дозволити Лужкову в'їзд в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: