Севастополь може стати південною столицею України

Підписання угоди між Януковичем та Мєдвєдєвим про пролонгацію перебування Черноморського флоту у Криму, може зробити Севастополь південною столицею України. Наразі налагоджуються відносини з Росією у інвестиційному плані.

Підписана в Харкові президентами України і Росії Віктором Янукович і Дмитром Мєдвєдєвим угода про продовження базування Чорноморського флоту РФ в Україні до 2042 року "буде дуже позитивно сприйнята більшістю севастопольців".

Про це повідомив голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов, коментуючи факт підписання цієї угоди.

"Закладена серйозна політична стабільність (для Севастополя) на дуже великий термін: 25 плюс 7 - це 32 роки, які серйозно дозволяють будувати відносини між Україною і Росією в Севастополі", - заявив Саратов, уточнивши, що має на увазі, "інвестиції, в першу чергу".

"Ми зараз будемо налагоджувати відносини в плані розвитку інвестицій, і з Росією, і будемо дивитися, які треба створити умови для того, щоб вкласти у Севастополь українські гроші. Я реально думаю про те, що Севастополь має стати південною столицею України. І при цьому має бути присутнім значною мірою російський капітал", - сказав він.

Також Саратов не вважає, що підписана угода може зашкодити розвиткові туризму в Севастополі.

За його словами, це не перешкодить іноземному туризму, і місто ні від кого не буде закрите.

Нагадаємо, 21 квітня Україна та Росія домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі на 25 років, домовилися про зниження ціни газу на 30%, а також підписали додаткову угоду до контракту на поставку газу між "Нафтогазом" та "Газпромом".

Читайте також:

Опозиція: Янукович розпродає Україну

Янукович: за два роки Україна заощадить на газі 7 млрд доларів

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: