Севастополь непокоять масові звільнення на Чорноморському флоті РФ

ЧФ РФ звільняє своїх працівників та не виплачує борги Пенсійному фонду України, заявляє влада Севастополя.

За два з половиною місяці з Чорноморського флоту РФ, який базується в Севастополі, звільнили 146 офіцерів, 511 мічманів і прапорщиків, 14 контрактників. Вони залишаються на постійне проживання в місті.

Під скорочення також потрапляють 1116 цивільних осіб. Такі темпи звільнень викликали стурбованість у міської влади, заявив на прес-конференції голова Севастопольської адміністрації Сергій Куніцин.

Він також зазначив, що на сьогодні не погашено борги Будівельного управління ЧФ РФ.

"За нашими даними, є 1,5-мільйонна заборгованість перед працівниками Будівельного управління ЧФ (заборгованість з виплати заробітної плати)", - наголосив Куніцин.

За його даними, будівельне управління ЧФ РФ заборгувало понад 4 млн. грн. головному управлінню Пенсійного фонду в Севастополі, тоді як загальна пенсійна недоплата в місті становить 10 млн. грн.

Раніше один з депутатів міськради Андрій Меркулов заявив, що керівники адміністрації Севастополя ведуть проти Чорноморського флоту інформаційну війну, зокрема, намагаючись залякати людей "величезними скороченнями" "навчених вбивати" людей.

На ці звинувачення Куніцин відповів, що необхідно прораховувати всі ризики і розвивати економіку міста, "місто Севастополь і Чорноморський флот залишаються партнерами, всі проблеми вони вирішуватимуть разом".

Читайте також:

Експерт: Росія готується виводити флот з Криму

Від Тимошенко вимагають вибити з ЧФ РФ борги

Севастополь не вимагав від ЧФ РФ секретних списків звільнюваних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: