Севастополь перекриває гарячу воду. Задля економії газу

В Криму починають перекривати гарячу воду, щоб розплатитися з комунальними боргами.

З 10 січня у Севастополі буде припинено подачу населенню гарячої води. Міська влада обґрунтовує це необхідністю економити кошти для закупівлі природного газу.

Як повідомив голова міськдержадміністрації Сергій Куніцин, на сьогоднішній день борг комунальних підприємств за спожитий газ становить більш як 10 млн. грн.

"І Севастопольська ТЕЦ, і "Севтеплоенерго" на сьогоднішній день мають ліміти на газ - майже півтора мільйони кубометрів на добу, всі котельні працюють в нормальному режимі. Аварійні ситуації комунальники усували оперативно, що дозволило городянам зустріти свята в теплі. Ми відновили подачу гарячої води (перед новорічними святами – прим. ред.). Але вже 10 січня це щастя закінчиться", - заявив він.

За словами Куніцина, місту необхідно мати гроші на закупівлю природного газу, погасити наявний борг та домогтися виділення лімітів газу на другу декаду січня.

Нагадаємо, з 1 січня російський "Газпром" припинив поставки газу до України. Вчора голова НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина заявив, що компанія підтримує повний тиск у внутрішній мережі, оскільки має достатні запаси у сховищах.

Він повідомив, що подача газу не обмежується навіть тим компаніям, які заборгували значну суму, наприклад, "Київенерго", борг якої складає приблизно 800 млн. грн.

Дубина покладає провину за ледь теплі батареї в багатьох українських містах на власників облгазів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: