Севастополь почав чекати 400 мільйонів від ЧФ РФ

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин планує поповнити бюджет за рахунок базування ЧФ, причому вирішити це питання хоче зараз.

При складанні бюджету міста Севастополя наступного року одним із головних завдань залишається підвищення реальної плати місту за перебування на його території підрозділів Чорноморського флоту РФ.

Про це заявив 10 серпня голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на апаратній нараді.

За словами Куніцина, "необхідно розбиратися з субвенцією щодо Чорноморського флоту, причому робити треба це саме зараз, у серпні, коли держбюджет ще не зверстано, коли ніщо не заважає працювати з урядом безпосередньо".

"Головне завдання – 50% від базування Чорноморського флоту має залишатися в місті", - наголосив Куніцин.
На думку голови міста, для Севастополя, особливо в умовах кризи, це буде "рятувальний круг".

"Судіть самі, цього року нам виділили 100 млн грн, а минулого - 232 мільйони. Але – це ж за курсом 1 до 5. Зараз долар по відношенню до гривні – 1 до 8", - зазначив він.

Тому, вважає Куніцин, "як мінімум, ми повинні добитися чотирьохсотмільйонної субвенції".

Нагадаємо, що базування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2017 року є чiткою державною позицiєю України, заявляють у Мiнiстерствi закордонних справ України.

"Хотiв би наголосити, що в питаннi стосовно термiну базування ЧФ РФ немає рiзних думок, є чiтка державна позицiя, оприлюднена на всiх рівнях", – заявив речник МЗС Василь Кирилич 28 липня.

За його словами, у зв’язку з цим на найвищому рiвнi ухвалене рiшення про пiдготовку базових документiв, якi передбачатимуть завершення дiї угоди, що дає право росiйському флоту базуватися до 2017 року на територiї України.

Читайте також:

Байкери привезли до Севастополя російський прапор, подарований Путіним

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Тимошенко: Чорноморський флот в Криму не залишиться

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: