Севастополь пропонує Росії активніше працювати з містом

Севастополь чекає на збільшення фінансування Росією потреб міста.

Валерій Саратов
Голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов
Голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов вважає, що активна участь Російської Федерації в соціально-економічному розвитку Севастополя сприятиме вирішенню багатьох проблем, а значить поліпшенню життя городян, у тому числі і сімей військовослужбовців російського Чорноморського флоту.

"Сьогодні близько 15 відсотків людей, що живуть у Севастополі, безпосередньо представляють російський флот, тому треба ставити питання про те, щоб Росія якомога швидше взяла участь в розвитку Севастополя. Документи з обгрунтування кількості жителів міста, що представляють російський флот, напрацьовані і зараз проходять відповідну процедуру ", - сказав Саратов журналістам під час брифінгу в міській державній адміністрації.

За його словами, після підписання в 1997 році Угоди між Україною і Росією про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України сума коштів, що виділяються на соціально-економічний розвиток Севастополя була визначена з обліку, що російський флот представлений 13 тисячами людей. "Сьогодні ж більш детальний аналіз показав, що пряме, а не непряме відношення до флоту, мають 52 тисячі людей, що складає 15 відсотків жителів Севастополя. Сюди увійшли, крім військовослужбовців, представники їх сімей, ті, хто пішов на пенсію після служби на російському флоті і залишився жити в місті, і ряд інших категорій жителів ", - уточнив Саратов.

Тому, за словами голови адміністрації, сума, яку виділяє російський уряд згідно з угодою по флоту, повинна бути збільшена. "Якщо в цьому році сума, що виділяється урядом Росії на соціально-економічний розвиток Севастополя, дорівнює 38 мільйонів гривень, то в наступному році вона повинна бути збільшена в 4 рази", - заявив Саратов.

Керівник виконавчої влади також повідомив, що "всі відповідні документи з обгрунтуванням такої позиції підготовлені, і вони повинні стати предметом переговорів". "Ми підготували всі документи і обгрунтували. Яка буде реакція, я не знаю, але ми дали конкретний механізм підвищення участі Росії в житті Севастополя, тому що після підписання угоди про продовження базування флоту з вуст російського керівництва пролунала пропозиція про необхідність участі в розвитку Севастополя" , - уклав Саратов.

Згідно ст.14 Угоди про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, підписаного в 1997 році, "участь Російської Федерації в соціально-економічному розвитку міста Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, здійснюється на підставі окремої угоди ".

Читайте також:

Москву і Севастополь зроблять містами-побратимами

Прем'єр-міністр Криму звільнив з уряду комуністів

В Севастополі встановлять пам'ятник балалайці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: