Севастополь відзначить День ВМФ Росії

Святкування розпочнеться з урочистого підйому на кораблях військово-морського прапора і прапорів розцвічування. Після цього відбудеться парад кораблів ЧФ.

У Севастополі 25 липня пройдуть святкові заходи, присвячені Дню Військово-морського флоту Росії.

Як повідомляє група інформаційного забезпечення Чорноморського флоту, святкування розпочнеться з урочистого підйому на кораблях військово-морського прапора і прапорів розцвічування. Після цього відбудеться парад кораблів ЧФ.

У першій лінії парадного строю кораблів Чорноморського флоту РФ поряд зі сторожовими кораблями "Допитливий", "Сметливий" і великим протичовновим кораблем "Керч" буде стояти фрегат ВМС України "Гетьман Сагайдачний".

Після закінчення параду почнеться військово-спортивне свято. Його відкриють проходженням у кільватера строю ракетні кораблі на повітряній подушці "Бора" і "Самум", які будуть нести державні прапори України та Російської Федерації, а також військово-морські прапори СРСР і Росії.

Завершиться військово-спортивне свято карнавалом яхт і демонстрацією фонтанів на воді рятувальними суднами флоту.

Крім того, музей Чорноморського флоту проведе День відкритих дверей. На причалі "Мінна стінка" мешканці та гості міста зможуть ознайомитися із зразками військової техніки та відвідати кораблі Чорноморського флоту.

На площі Нахімова відбудуться святкові концерти за участю артистів російської й української естради. У перервах між великими концертами на літній естраді Приморського бульвару проходитимуть виступи творчих колективів флоту і міста.

У фіналі урочистостей гості свята зможуть помилуватися фонтанами на воді, артилерійським салютом і феєрверком.

Завершиться свято масовими гуляннями і виступом оркестру штабу Чорноморського флоту на Приморському бульварі.

Читайте також:

Репетиція параду до Дня ВМФ у Севастополі

Лужков знову закликав Росію не віддавати Крим і Севастополь

Чорноморський флот Росії отримав нового командувача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: