Севастополь відзначив 9 травня міжнародним Парадом Перемоги

У міжнародному параді взяли участь російські та українські військові, які крокували головною площею Севастополя пліч-о-пліч у радянській формі.

У Севастополі, на головній базі Чорноморського флоту Росії відбувся міжнародний парад Перемоги.

У ньому брали участь російські та українські військові. Причому одягнені вони були у форму одного зразка. Для Севастополя 9 травня традиційно подвійне свято. Саме в цей день 1944 року, рівно за рік до закінчення війни, він був звільнений від загарбників.

Пісні воєнних років звучать в усіх районах Севастополя. З самого ранку люди приходять до місць, де під час Великої Вітчизняної йшли важкі бої. І таких місць багато, адже в цьому місті билися за кожну вулицю. Причому двічі, коли захищали Севастополь в 42-у і коли його звільняли в 44-у.

Парад Перемоги у Севастополі - міжнародний. Це єдине місто на території колишнього Радянського Союзу, де в одному строю йдуть військові двох країн, Росії та Україні. У перших рядах росіяни і українці крокують з червоними прапорами фронтів точно так само, як 66 років тому, пліч-о-пліч, у радянській формі.

На центральній вулиці міста розвішені фотографії ветеранів, які живуть в Севастополі.

У Севастополі сьогодні величезна кількість прапорів. Червоні прапори майже на кожному будинку. Але прапор з серпом і молотом і зіркою на білому тлі над морськими воротами міста найпомітніший.

Все про святкування Дня Перемоги в україні читайте тут

Читайте також: 

У Львові свободівці закидали беркутівців камінням

У Донецьку ветерани розтоптали "бандерівський" прапор

На Хрещатику червоний прапор несли попереду державного

У ПР впевнені, що червоний прапор - не символ СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: