Севастопольці вимагають від ЧФ Росії виплатити борги

Працівники Будівельного управління Чорноморського флоту Росії вимагають від Міноборони Росії погасити дворічну заборгованість.

У Севастополі в понеділок, 11 жовтня, близько 60 працівників інженерно-будівельних частин Будівельного управління Чорноморського флоту Міноборони Росії пікетували адміністративну будівлю цієї установи з вимогою виплатити заборгованість із зарплати.

Пікетники тримали в руках плакати з написами "Нас обікрало МО Росії!", "Російська воєнщина влаштовує геноцид севастопольців", "Путін, віддай нашу зарплату" та інші.

За твердженням пікетників, у багатьох з них борги із зарплати з листопаду 2008 року. У той же час за цей період вони одержали безліч "відписок" як з боку командування ЧФ РФ, так і правоохоронних органів РФ, з приймальні Президента РФ.

Активістів турбує, що зараз йде процес банкрутства підприємства (на адміністративній будівлі підприємства замість вивіски "Будівельне управління ЧФ МО РФ" вже висить табличка "Інженерно-будівельні частини ЧФ РФ"), тому вони зайнялися підготовкою до проведення акцій протесту, аж до голодовки.

Крім того, учасники пікету заявили про свій намір звернутися по допомогу до голови Севастопольської міської держадміністрації Валерія Саратова.

Ніхто з будівлі до пікетників не вийшов.

У свою чергу, Саратов, відповідаючи на сьогоднішньому брифінгу на відповідне запитання журналістів, заявив, що має намір підняти дане проблемне питання в ході робочої зустрічі з командуючим ЧФ РФ віце-адміралом Володимиром Корольовим. За твердженням Саратова, він "це питання порушував у своєму листі на ім'я президента Росії Дмитра Мєдвєдєва", який він вручив главі Російської держави 4 жовтня у ході російсько-українського саміту в Геленджику.

Він додав, що "заборгованість по Будівельному управлінню - 10 мільйонів гривень". За словами Саратова, "безвихідь питання полягає у тому, що сьогодні це підприємство нічим вже не володіє. Ось ця неврегульованість до кінця господарських відносин російського флоту і Севастополя в цьому позначається. Тому що земля знаходиться в оренді у Росії... а все майно, яке знаходиться на цій землі, є українським".

За словами керівника Севастополя, у нього призначена зустріч з командуючим ЧФ РФ, "будемо думати, як виходити з цієї ситуації".

Читайте також:

Севастополь розчарувався в угоді про ЧФ РФ

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Росія вже забула, що її флот у Криму залишили в обмін на "дешевий" газ

Український суд дозволив ЧФ Росії не платити податки

Україна відшкодує Севастополю 214 млн грн збитків за базування ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: