Севастопольська ДАІ заперечує факт затримання російських БТРів

За узгодженням з командуванням ЧФ РФ бронетранспортери морем відбули на кораблі.

Севастопольське управління МВС спростовує інформацію російських ЗМІ, про те, що місцеве ДАІ сьогодні заблокувало виїзд із яхт-клубу Чорноморського флоту колони російських бронетранспортерів, які брали участь у генеральній репетиції параду з нагоди майбутнього Дня ВМФ.

"Ніякої зупинки, або, тим більше, блокування колони бронетранспортерів міліцією не було", - заявляють у прес-службі місцевої міліції.

За даними МВС, після взаємного узгодження з владою командування ЧФ РФ із тим, щоб не створювати небезпеку руху транспорту й з метою збереження екології було ухвалене рішення відправити бронетранспортери до місця постійної дислокації морським шляхом, на кораблі.

Як повідомило джерело, близьке до штабу ЧФ РФ, колона спочатку виїхала з розташування яхт-клубу, але відразу ж зупинилася, після того, як надійшла "внутрішня команда", очевидно, від Військової автоінспекції російського ЧФ РФ. Джерело припускає, що "хтось дав таку команду ВАІ флоту, але це ніяк не українська влада".

За інформацією джерела, російські бронетранспортери після висадки під час генеральної репетиції (під час репетиції й самого параду висадка бронетехніки проводиться посеред Севастопольської бухти з великого десантного корабля – ред.) попрямували, як це робиться всі роки, в 57-й яхт-клуб ЧФ РФ.

"Які насправді в російських військових були плани – зробити марш по вулицях міста в район бухти Козача, до місця постійної дислокації, що останніми роками зустрічало неприйняття в української влади, або повернути бронетранспортери назад на кораблі – поки невідомо", - повідомило джерело.

Нагадаємо, низка ЗМІ сьогодні повідомила, що в Севастополі українська влада затримала колону бронетранспортерів Чорноморського флоту, що брали участь у репетиції параду, який відбудеться 26 червня з нагоди Дня ВМФ Росії.

Читайте також:

У Севастополі вже втретє затримали російські ракети

У Севастополі знову затримали російські ракети

Росія наполягає, що має право возити свої ракети Севастополем

Росія пропонує Україні вирішити "ракетний" конфлікт без Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: