Севастопольці закликали Тягнибока не їхати до них задля його ж безпеки

Мешканці Севастополя написали лідеру ВО "Свобода" відкритого листа, в якому закликали не приїжджати в місто, щоб уникнути зіткнень та кровопролиття.

Кандидат в президенти Олег Тягнибок планує відвідати 6 січня Севастополь. Цей намір лідера українських націоналістів викликав обурення серед мешканців міста-героя.

Зокрема, представники громадськості Севастополя, творчої інтелігенції, депутатського корпусу написали відкрите звернення до Тягнибока, в якому попереджається про його персональну відповідальність за можливі наслідки даного візиту.

"26 грудня 2009 року керовані вами молодики влаштували в інтернаціональному Севастополі нацистський марш, який тільки завдяки щасливому випадку не призвів до масового кровопролиття", - починається звернення.

"Ми чудово розуміємо, що головною метою цієї витівки була аж ніяк не демонстрація ставлення до проблеми нелегальної міграції, а зміцнення рейтингу кандидата в президенти України Олега Тягнибока, який похитнувся. Доказом цього стала факельна хода "Свободи" в Києві 1 січня, під час якої настільки "наболіле" для вас питання навіть не піднімалося", - зазначають мешканці Севастополя.

Далі в листі наголошується, що мешканці міста ніколи не стануть голосувати за людину, що "сповідує принципи соціал-націоналізму". Тому автори листа не бачать причини Тягнибоку їхати до Севастополя.

Вони згадали зіткнення прихільників та суперників Тягнибока, що сталися в Запоріжжі, та вважають, що цей інцидент свідчить про недоцільність візиту до Криму.

"Ви неодноразово заявляли, що сповідуєте греко-католицьку віру, а значить, 6 січня і для вас є святим днем. Цей день прийнято проводити в колі сім'ї, а також у Храмі за молитвами. Масові безлади і сутички, які можуть виникнути у зв'язку з вашим візитом, залишаться на вашій совісті", - зазначають автори звернення.

"Ваші антисемітські і антиросійські гасла ставлять вас на один щабель з біснуватим фюрером", - вважають севастопольці, згадуючи, що Адольф Гітлер прийшов до влади під гаслом "Німеччина понад усе", котре, як вони вважають, є дуже схожим з гаслом Тягнибока "Україна понад усе".

"В результаті вашої політичної акції постраждали троє севастопольців, у мирний час пролилася кров. Під час "пивного путчу" у Баварії загибель людей привела Гітлера до влади, а країну до катастрофи. Проводячи ці історичні паралелі, ми хочемо звернути увагу світової громадськості на процеси, що відбуваються в країні, а також застерегти вас, пане Тягнибок, від необдуманих дій і нагадати про персональну відповідальність, яку ви будете нести у разі загибелі хоча б однієї севастопольця", - звернулися автори листа до голови ВО "Свобода".

Автори звернення вважають, що їх лист слід розцінювати як "заклик до залишків розуму і елементарного почуття самозбереження".

Як повідомлялося, 1 січня у Запоріжжі за ініціативи "Свободи" пройшло вшанування 101 річниці від дня народження Степана Бандери. Під час неї сталися сутички між представниками організації та її противниками. "Свобода" вимагає притягнути до відповідальності осіб, причетних до нападу на учасників передвиборної зустрічі на підтримку Тягнибока.

Читайте також:

У Запоріжжі напали на марш та заарештували людей Тягнибока

Тягнибок: русинів на Закарпатті "немає і не буде"

Польське воєводство засудило "злочинців ОУН і УПА за геноцид"

У Севастополі людей Тягнибока побили і закидали яйцями
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: