Северінсен підказала Тимошенко, як перемогти на виборах

Радник українського прем'єра вважає, що Тимошенко треба зробити акцент на реформах.

Радник прем'єра на добровільних засадах Ханне Северінсен вважає, що для перемоги у другому турі Юлія Тимошенко має заявити, що її обрання дасть ще один шанс для реформ.

"Що вона могла б зробити - це заявити про те, що це - другий шанс для реформ, які були розпочаті 5 років тому. Якщо вона виграє, вона матиме можливість для їх реалізації, оскільки до цього було багато суперечок (між політиками)", - сказала Северінсен.

Вона також висловила переконання в тому, що незважаючи на те, що Віктор Янукович сильно змінився за останні 5 років, тим не менше Тимошенко може бути "більш відданою справі приєднання до європейської родини".

Коментуючи результати першого туру президентських виборів, радник українського прем'єра зазначила, що українці добре знають і Януковича, і Тимошенко, і тому голосували переважно за цих двох кандидатів.

"Це не так вже легко прийти і одразу перемогти будь-якому "новому обличчю", наприклад, Арсенію Яценюку. Він розпочав достатньо непогано, але люди почали ставити собі запитання, за що він виступає?", - сказала вона.

"Люди добре знають цих двох: Тимошенко та Януковича, і, забуваючи щось погане, вони все одно роблять вибір з цих двох", - додала Северінсен.

Нагадаємо, нещодавно Северінсен заявила, що Юлія Тимошенко може перемогти у другому турі виборів.

“Я думаю, вона має великий шанс перемогти у другому турі”, - сказала Северінсен. При цьому, вона зазначила, що для цього Тимошенко необхідно мобілізувати своїх виборців.

Читайте також:

Северінсен: Тимошенко має більше шансів, ніж Янукович

Герман: Тимошенко не має права агітувати за себе чужих виборців

Саркозі, Меркель і Баррозу підтримали Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: