Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Северінсен: ПР знову створила умови для фальсификації виборів

Європейський політик, екс-співдоповідач ПАРЄ по Україні Ханне Северінсен вважає, що регіонали мають намір фальсифікувати вибори, та закликає ветувати зміни виборчого законодавства.

Екс-співдоповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи по Україні, європейський політик Ханне Северінсен звинуватила Партію регіонів у намірі створити умови для фальсифікації президентських виборів.

Про це вона заявила, коментуючи зміни до закону про вибори, ухвалені Верховною радою в середу, 3 лютого.

"Нажаль, Партія регіонів знову, як і в 2004 році, намагається створити умови для фальсифікації виборів", - відзначила Северінсен.

У зв'язку з цим вона закликала президента Віктора Ющенка, "як гаранта Конституції, накласти вето на згадані зміни".

"Закликаю інші політичні сили України утриматись від внесення в останню хвилину до закону про вибори змін, які не мають широкої міжпартійної підтримки", - додала Северінсен.

Нагадаємо, раніше прем'єр і кандидат у президенти Юлія Тимошенко звинуватила Партію регіонів у підготовці масштабних фальсифікацій на виборах шляхом змін виборчого законодавства.

Зміни, внесені до закону за пропозицією регіоналів, стосувалися організації роботи виборчих комісій, зокрема, законом скасовано необхідність наявності кворуму при засіданні виборчих комісій.

Президент Ющенко вже підписав цей закон.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла Януковичу Майдан більший, ніж у 2004 році

Тимошенко: Янукович поміняв закон, щоб отримати можливість фальсифікувати вибори

Рада змінила закон про вибори в редакції Партії регіонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції