Шахрай видурював у пенсіонерів гроші в обмін на фальшиві

Шахрай “дарував” сотню ветеранам, як премію з нагоди Дня Перемоги і вимагав здачу.

На Чернігівщині спіймали махляра, який забирав у пенсіонерів гроші в обмін на сувенірні папірці.

П'ятисотки із зображенням Сковороди старенькі ніколи не бачили, і навіть не звернули уваги на жартівливий напис під портретом філософа — "Григорич-сувенірич".

Чуйний шахрай “дарував” сотню ветеранам, як премію з нагоди Дня Перемоги і вимагав здачу.

Марія Швець розповідає, таких красунчиків у селі не знайдеш — у костюмі, з краваткою, ще й тека в руках. Чоловік назвався соціальним працівником, приніс премію на День перемоги — аж 100 гривень.

"Витягає мені 500 тих, я їх не бачила ніколи, нам пенсію такими не приносять. Він каже, у мене п'ятсот, а ви мені 400 решту шукайте. Я очманіла зовсім, гроші достала", - розповідає Марія Швець, жертва шахрайства.

Винесла гроші і наміняла шахраєві аж 9 сувенірних папірців — на чотири з половиною тисячі гривень. Сумнівалася, але фальшивку одразу не розпізнала.

"Його і видно одразу, що чоловік труситься, боїться. Він гроші ухватив і дав мені 9 папірців. Я на світло глянула, а там немає водяних знаків", - розповіла жінка.

Разом з таксистом шахрай побував у кількох селах, торгував медом, заразом розносив “премії” ветеранам. В одному з обійсть його помітила справжня соціальна працівниця і подзвонила сільському голові.

"Я сів на мопед і поїхав. Він мені якраз назустріч. Я номери записав і одразу з мобільного в чергове відділення зателефонував", - розповідає сільський голова с. Криськи Володимир База.

Затриманий зізнався правоохоронцям, що купив у Полтаві 70 сувенірних купюр, віддав по гривні за кожну. Сподівався підняти на них щонайменше 30 тисяч гривень.

У крамниці з нього б посміялися, тому вирішив всукати сувеніри пенсіонерам.

Експертиза підтвердила — вилучені п'ятисотки фальшиві, це видно навіть без спецтехніки. Купюри вимазані білим коректором, щоб люди не змогли прочитати жартівливих написів.

"Спритник корегував слово сувенір, ретушував, щоб не було видно. І слово “не” також ретушував, таким чином у нас залишалось “являється засобом платежу”, - розповів Юрій Шафрай, заступник керівника УДСБЕЗ в Чернігівській області.

Кримінальну справу порушили за двома статтями — шахрайство, та збут фальшивих грошей. Правоохоронцям відомо, що липовий соцзабезівець устиг виміняти 20 “Григоріїв”, але до міліції звернулося лише семеро потерпілих.

Детальніше про шахрая - дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

Шахрай продавав у кримських потягах жаб'ячу ікру

Перед арештом Медоффа з його рахунків зникли мільярди

Транссексуали грабували людей, збираючи гроші на операцію зі зміни статі

Священик вкрав 85 тисяч доларів та витратив їх на пластичну хірургію

ВідеоШахрай підсовував пенсіонерів фальшиві 500 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: