Шахрайка виманила в чоловіка 50 тисяч гривень

Чоловік виносив до шахрайки усі пенсійні збереження та ювелірні вироби, адже хотів допомогти хворій дружині.

60-річному пенсіонеру з Кременчука довелося випробувати на собі весь арсенал шахрайських чарів. Це коштувало йому аж 51-ну тисячу гривень.

Усе почалося з 5-ти копійок, потім гривня, десять. Говірка циганка на ринку так нажахала чоловіка всілякими розповідями про порчу, що той віддав усе, що мав у гаманці.

"Вона згорнула гроші трубочкою і каже мені – дмухни в кулак. Я дмухнув – вона розкриває, а грошей нема. Щоб сказати тобі усю правду, каже, ти мені принеси баночку варення", - розповідає Євген Іванович, ошуканий пенсіонер.

Пенсіонер і сам дивується: як він у роках та з життєвим досвідом міг потрапити на гачок шахрайки. І все ж у вказаний час із банкою варення та яйцем таки пішов.

Упродовж трьох місяців бідолаха виносив із дому всі заощадження - 51-ну тисячу гривень, а коли гроші скінчилися - чародійка погодилася на золоті прикраси.

"Чоловік настільки хотів дружині побажати здоров'я, що насправді виносив цю велику суму грошей нікому про це не сказавши", - розповідає керівник ГУМВСУ в Полтавській області Михайло Цимбалюк.


До тями чоловіка повернув його син, коли дізнався, що сталося, переконав звернутися до міліції. Шахрайку затримали, та вона всі звинувачення відкидає.

"Він сам підійшов і попросився щоб йому допомогли", - стверджує шахрайка Поліна.

Фахівці кажуть: нічого дивного, адже чоловік міг перебувати під дією гіпнозу. І в нашіптуваннях та навіюваннях умілої шахрайки міг бачити те, чого насправді не було.

Дієвий захист від такої халепи - спробувати оцінити ситуацію, уникати зорового контакту та не дозволяти, щоб вас торкалися.

Перед шахрайськими чарами іноді важко встояти, і все ж, можливо. Варто пам'ятати 2 правила: не хочете спілкуватись - не спілкуйтесь, не хочете, щоб вас пошили в дурні - не дозволяйте цього.

Детальніше про ошуканство - дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

У Росії затримали спекулянтів квитками на "Євробачення"

Квартирні аферисти виселяють мешканців обласного центру у провінцію

Шахрайка видурила в москвичів мільйони рублів від імені Юрія Лужкова

Злочинець-гіпнотизер пограбував ювелірний магазин на 200 тис доларів

ВідеоШахрайка виманила у чоловіка 50 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: