Шахрая, який видавав себе за АТОвця, затримали у Кропивницькому

Чоловік зовсім не розкаюється.

Справжню спецоперацію провели кропивницькі журналісти спільно із поліцією: вони затримали шахрая, який представлявся пораненим учасником АТО і просив гроші, йдеться в ТСН.12.00.

Чоловік вже кілька разів траплявся справжнім бійцям і поліції, однак так і не второпав, що так робити не можна. Його затримують на гарячому просто в редакції газети, куди він під виглядом бійця АТО прийшов просити гроші.

28-річний хлопець вигадав історію про поранення і полон. Розповідав, що поки сидів у підвалі бойовиків, його оголосили мертвим. І просив допомоги. Бажано на банківську картку.

"Сказав, що зараз у нього ситуація така складна, що він терпів і він звертається до всіх служб, але зараз йому немає де жити, немає що їсти, дуже складно і він не знає, куди йому зараз іти", - розповідає журналістка.

Йому давали гроші, годували, вдягали. Однак історії, які розповідав чоловік, таки здалися журналістам надто фантастичними. Вони перевірили і з'ясували, що такого у військкоматі не знають. Тому й звернулися в поліцію. Уперше підозрюваного затримали минулого понеділка.

"Його чекала вже поліція, чекали АТОвці. Хлопці з третього полку провели з ним бесіду, напевно, не дійшло", - розказують очевидці.

Чоловік знову взявся за старе. Тоді правоохоронці спільно з журналістами зорганізували справжню засідку. Редакція газети тимчасово перетворилася на благодійний фонд.

До зустрічі з псевдоатовцем журналісти готувались заздалегідь, надрукували вивіски й повісили на двері і чекали майже дві доби. Чергування виявилося недаремним. Псевдоатовець прийшов по гроші й сюди. Після його вкотре повезли у міськвідділ поліції. Тут уже відкрили кримінальне провадження.

"Сьогодні за співучасті з кореспондентами, працівники відділу кримінальної поліції задокументували факт чергового отримання коштів. Наскільки слідству відомо, він не має жодного стосунку до участі в АТО", - кажуть в поліції.

Зараз чоловіку загрожує кримінальна стаття за шахрайство.

ВідеоУ Кропивницькому затримали псевдо-учасника АТО, який клянчив гроші

Залиште свій коментар