Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахраї надсилають фейкові "квитанції" за виграш у лотерею від імені ДФС

Шахраї надсилають фейкові "квитанції" за виграш у лотерею від імені ДФС

Зловмисники вигадали нову шахрайську схему.

Громадяни, зокрема іноземних країн, отримують "фейкові" листи від імені Державної фіскальної служби України з вимогою сплатити заборгованість з податку на виграш у лотерею. Жодних подібних податкових вимог співробітники відомства не надсилають і закликають громадян бути уважними.

Про це інформує пресслужба ДФС.

"Головним управлінням власної безпеки фіскальної служби встановлено, що на адресу ДФС надходять електронні повідомлення громадян інших держав щодо отримання останніми вимог, нібито від імені ДФС, про сплату заборгованості з податку на виграш у лотерею". - йдеться в повідомленні.

Згідно з положеннями Податкового кодексу України, виграші в лотерею, підлягають оподаткуванню. Однак, зазвичай податок сплачує компанія, яка проводить розіграш, або оператор лотереї.

Нове шахрайство: іноземцям надсилають «фейкові» вимоги сплатити податок з виграшу у лотерею Головним управлінням...

Опубликовано Державна фіскальна служба України Пятница, 19 июня 2020 г.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі правоохоронці викрили шахрайський call-центр з прибутком понад ста тисяч гривень на тиждень. Зловмисники телефонували громадянам, представлялись працівниками банківських установ та випитували реквізити банківської картки: номер, CVV-код, термін дії. 

Вибір редакції