Шахраї організували у Запоріжжі call-центр, через який видурювали реквізити банківських карток

Шахраї організували у Запоріжжі call-центр, через який видурювали реквізити банківських карток

Фото: Національна поліція України

Щотижневий прибуток зловмисників становив понад сто тисяч гривень.

У Запоріжжі правоохоронці викрили шахрайський call-центр з прибутком понад ста тисяч гривень на тиждень. Зловмисники телефонували громадянам, представлялись працівниками банківських установ та випитували реквізити банківської картки: номер, CVV-код, термін дії.

Надалі списували кошти потерпілих на власні рахунки. Про це у вівторок, 26 травня, повідомляє відділ комунікації Національної поліції.

Шахрайський сall-центр був облаштований у квартирі.

"Зловмисники дотримувалися конспірації шляхом укриття своїх номерів телефонів. Загалом до складу злочинної організації входило близько двадцяти осіб з чітким розподілом ролей та обов’язків", - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, працював сall-центр близько місяця та мав дохід понад ста тисяч гривень на тиждень, зазначили в поліції.

Під час обшуку працівники поліції вилучили 16 ноутбуків, 4 системні блоки, 6 мобільних телефонів, чорнові записи та 7 Sim-карток різних операторів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею "Шахрайство".

Встановлюються всі організатори злочинної діяльності, коло потерпілих осіб та завдані матеріальні збитки.

Нагадаємо, що під час карантину в Україні значно підвищився рівень шахрайств в Інтернеті, водночас в цілому рівень злочинності зменшився.

Повʼязані теми:

Наступна публікація