Шахраї, прикидаючись нардепами, видурювали в українців мільйони

Міліція розкрила мільйонну аферу, в якій шахраї, прикидаючись народними депутатами, видурювали в українців гроші. Безвідмовно діяли імена Олега Зарубинського та Ірени Кільчицької.

В Україні викрили шахраїв, які прикидаючись народними депутами, видурювали у людей гроші.

Нещодавно міліція затримала шахрая, який використовуючи ім'я нардепа Олега Зарубинського, просив гроші на добродійність, які без проблем йому вдалося отримати.

Представляючись Зарубинським, шахрай телефонував до медичних фірм, і просив гроші на добродійність.

"Мені телефонували люди і казали, ми от вашому помічнику гроші вже дали. Я кажу - Ви що, Ви ж бізнесмен? Без документів. Налом. - А вони - він небагато просив. Півтори-дві тисячі. Ми подумали - на благодійність", - розповів справжній Олег Зарубинський.

За талант перевтілення 2009-го року шахрай вже відсидів два роки. Звільнившись достроково за гарну поведінку липовий Зарубинський знову почав свою справу.

Проте, тепер він представлявся помічником народного депутата. Але відоме прізвище діяло так само безвідмовно.

За даними міліції, на сьогодні встановлено близько 40 фірм, які він ошукав.

Це не вперше, коли шахраї в Україні, прикриваючись іменами чиновників, нагрівають руки. 2008-го шахрайка заробила близько мільйона, імітуючи голос тодішньої заступниці київського градоначальника Ірени Кільчицької.

"Я називалася Іреною Кільчицькою, просила у фондів допомоги. І коли вони чули - це імя, вони усі тремтіли від страху - не знаю чого", - розповіла шахрайка.

А в Чернівцях чоловік виставляв себе за працівника Секретаріату президента - обіцяв місцевим чиновникам високі посади і їхнім коштом відпочивав та розважався.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Бернард Медофф назвав уряд США "фінансовою пірамідою"

Харківських чиновників упіймали на мільйонній афері

У Тернополі повторилася історія "Еліта-Центру"

ВідеоКримінальний талант

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: