Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахраї вкрали 360 тис. грн з рахунків хворих на рак дітей

Справу проти банди шахраїв передали до суду.

Справу проти банди шахраїв, які вкрали 360 тисяч гривень з рахунків онкохворих дітей по всій Україні передали в суд.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, впродовж семи місяців зловмисники виманювали в батьків своїх жертв дані про рахунки для пожертв на лікування дітям.

Євгенія - мама онкохворого Віталіка,  - розповідає, що синові була потрібна пересадка кісткового мозку. В Україні таку операцію не роблять. А за кордоном вона коштувала майже 200 тисяч доларів. Жінка через інтернет почала збирати пожертви.

"В мене не було такого надходження, щоб якийсь супердядя перерахував тисячі. Мені скидувалися по 50 гривень, по 100 гривень, і по 5, і по 10", - каже Євгенія.

По-троху потрібна сума зібралася. Одак одного вечора зателефонував незнайомець і запропонував велику суму. Для перерахунку він просив назвати три цифри на звороті картки.

Євгенія відмовилася, після чого незнайомець накричав на неї і кинув слухавку. Потім телефон несподівано перестав працювати на день. Але жінка не надала цьому великого значення.

Як виявилося, доки мобільний матері Віталіка не працював, шахраї скористалися її номером, щоб вкрасти з рахунку всю суму.

"Мене просто почало трусити. Ці гроші були на рік проживання в Італії для мене і для дитини", - каже Євгенія.

Як виявилося, одна і таж банда "обібрала" щонайменше 40 дітей з раком. Батьки почали скаржитися в міліцію. Через кілька місяців банду знайшли. Як виявилося, нею керували в'язні з камери.

Гроші повернули власникам, однак багатьом це не допопогло. Нагадаємо, що це не перший випадок пограбування кібер-шахраями. Кібер-шахраї пограбували 20 нужденних діток.

ВідеоСправу про крадіїв грошей в онкохворих дітей передали до суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції