Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шахрайка-гастролерка, яка ошукує ресторани, розгорнула свою діяльність у Харкові

Дівчину торік ловили у Львові, але відпустили під мізерну заставу.

У Харкові за кілька днів одна й та сама дівчина ошукала кілька різних ресторанів та кафе. Схема всюди одна - дівчина називала імена замовників свята, потім говорила, що в неї померла бабуся, бенкет скасовується, а завдаток вона забирає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Після того, як фото з камер спостереження виклали в Інтернет, дурисвітку швидко впізнали. Це героїня сюжету ТСН, яка торік нагріла львівських рестораторів на 30 тисяч гривень. А поліція відпустила її під заставу в 340 гривень.

У сімейний ресторан Харкова заплакана молода дівчина прийшла кілька днів тому. Покликала менеджера та попросила повернути завдаток за бенкет.

“Представилася Іриною, каже, була дві тисячі передоплата. У неї похорон, померла бабуся, ось така ситуація”, - розповідає менеджер ресторану Владислава Приходько.

ВідеоПовернення шахрайки: у Харкові дівчина ошукала кілька різних ресторанів та кафе

Схема всюди одна. Дівчина називала імена замовників, потім говорила, що в неї померла бабуся, бенкет скасовується, а завдаток вона забирає. Після того, як фото з камер спостереження виклали в Інтернет, шахрайку швидко впізнали. Це героїня сюжету ТСН, яка торік ошукала львівських рестораторів на 30 тисяч гривень.  

Повернення шахрайки: у Харкові дівчина ошукала кілька різних ресторанів та кафе

Дівчина назвала й ім'я, на яке робили замовлення, і номер телефону. Гроші їй віддали.

В іншому ресторані, куди навідалася дівчина, вона розповідала ту саму історію про бабусю. І знову назвала точні дані замовника і навіть зал, у якому мало відбутися свято. Гроші - 2000 гривень завдатку - дівчині  віддали. А за два дні з'ясувалося, справжні замовники бенкету не скасовували.

“Приходить жінка з квітами, з дитинкою, очікує гостей. Ми, зрозуміло, перепросили, з'ясували, що вона застави не забирала, показали їй відео з дівчиною, вона каже - я не знаю цю дівчину”, - каже адміністратор Світлана Тимченко.

Шахрайка продовжила свій вояж ресторанами Харкова. За тиждень винесла гроші щонайменше з трьох закладів. А в одному ресторані шахрайці не пощастило - вона діяла за своєю стандартною схемою, але через складну систему повернення грошей лише при наявності паспорта на ім’я замовника та спеціальної картки, яких у неї, звісно, не було, пішла ні з чим.

Кілька днів тому записи з камер спостереження виклали в соцмережі. Користувачі швидко впізнали дівчину. Торік улітку її затримали у Львові. Там за місяць вона обчистила щонайменше 20 ресторанів та кафе. Після внесення застави дівчина одразу зникла і досі перебуває в розшуку.

Альона Аксьонова в свої 22 роки вже 6 разів суджена за аналогічні злочини. Схема дій злочинної практики не змінилася - спрацьовує і сльозлива історія, і акторський талант, і тренована увага.

“Адміністратори відкривали зошити, де записано, і вона встигала почитати, що в зошиті пишуть. Вона входила в довіру, люди, поспівчувавши, повертали їй завдатки”, - коментують у поліції Львова.

У харківській поліції вже кілька заяв від ошуканих власників ресторанів. Але поки що її впіймати не вдалося. Не виняток, що вона вже покинула Харків, адже за час своєї шахрайської кар'єри вона змінила вже кілька областей.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції