Шахтарі-інваліди можуть піти "на Київ"

З 31 серпня по 7 вересня шахтарі-інваліди пройдуть пішим ходом по Донецькій області, вимагаючи оплати страховок.

З 31 серпня по 7 вересня шахтарі-інваліди пройдуть пішим ходом по Донецькій області з вимогою виплатити страховки і регреси.

Як повідомив на прес-конференції в Донецьку уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації "Союз шахтарів-інвалідів України" Євген Чоботарьов, такою акцією інваліди мають намір висловити протест проти "неправильного перерахунку зарплат і корупції в медично-соціальній експертній комісії, що присвоює групу інвалідності". 

Є.Чоботарьов уточнив, що піший хід почнуть з Дзержинська 20 гірників-інвалідів жителів Дзержинська і Єнакієвого. "Скільки буде до кінця йти, я не можу сказати", - зазначив Є.Чоботарьов. 

Одночасно він не виключив, що кількість учасників напевно збільшиться по шляху проходження через Горловку, Єнакієве, Шахтарськ, Торез, Сніжне, Зугрес, Харцизьк, Макіївку і Донецьк. Всього учасники акції мають намір пройти понад 300 км і в Донецьку вирішити, чи йти їм "на Київ". 

Є.Чоботарьов акцентував, що шахтарі-регресники впродовж багатьох років добиваються перерахунку регресу в судах. "Верховний Суд для Донецької області не виніс жодного позитивного рішення. Є рішення позитивне тільки по Первомайську Луганської області. Вони пішли пішки на Київ, дійшли до Києва і суди стали їх вимоги задовольняти. І навіть Верховний Суд - ті ж самі люди, той же склад суду виносять їм позитивне рішення, нам негативне", - підкреслив Є.Чоботарьов.

Крім того, за словами члена "Союзу шахтарів-інвалідів України" Володимир Фісака, за 10 минулих років у регресників вкрали "близько 250 тис. гривень у кожного". "З 1997 року при кожному підвищенні тарифів на такий же відсоток мав підвищуватися регрес. Виходить, 5,6% вкрали у регресників, це близько 250 тис. гривень у кожного", - сказав В.Фісак. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: