Шахтарі-інваліди пікетують Кабмін

Донецькі шахтарі пікетують Кабмін. Вони розмітили плакат з написом "Уряд Януковича знущається з шахтарів-інвалідів".

Донецькі шахтарі-інваліди пікетують сьогодні Кабінет міністрів.

Як передає УНІАН, шахтарі встановили намет навпроти будівлі Кабінету міністрів і розмітили плакат з написом "Уряд Януковича знущається з шахтарів-інвалідів".

Частина учасників акції розмістилась біля будівлі уряду. Через деякий час до них вийшов міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб, який запропонував шахтарям висловити всі їх вимоги.

Після короткої розмови Тулуб повернувся в будівлю уряду, направивши до шахтарів свого представника.

Як повідомляв УНІАН, піша хода Донецькою областю з вимогою виплатити страховки і регреси шахтарі-інваліди почали 31 серпня. В акції беруть участь 14 гірників-інвалідів. Основними вимогами шахтарів є правильний перерахунок сум відшкодування збитків, а також сум щомісячних страхових виплат з урахуванням зростання мінімальної заробітної плати.

Крім того, інваліди-регресники вимагають притягати до кримінальної відповідальності посадовців, які допускали систематичні правопорушення при розрахунку цих виплат.

10 вересня міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв на прес-конференції в УНІАН повідомив, що пропонує створити робочу групу для обговорення вимог шахтарів-регресників.

“Я готовий, щоб ми зібрались у робочу групу, вислухали, які вимоги у шахтарів-регресників, спільно розробили проект закону України і направили його до Верховної ради. Якщо це буде доречно – нехай Верховна рада проголосує, ми виконуватимемо той закон, який буде проголосований і підписаний президентом України”, - сказав Папієв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: