Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шантаж екологічною катастрофою: в анексованому Криму замислилися над відновленням подачі води з Дніпра

Після анексії Криму Україна припинила подачу води на півострів по Північно-Кримському каналу.

В анексованому Криму «влада» хоче використати можливі наслідки екологічної катастрофи на півострові  у якості  аргументу на користь відновлення подачі води з Дніпра.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у facebook.

Почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води в тимчасово окупований Крим по...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Неділя, 2 вересня 2018 р.

"Почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води в тимчасово окупований Крим по Північно-Кримському каналу. Тепер в якості аргументів, покликаних розжалобити офіційну владу України і міжнародне співтовариство, російські окупанти використовують наслідки екологічної катастрофи, викликаної отруйними викидами заводу "Кримський титан", - зауважив Чубаров. 

Він додав, що, згідно з твердженням російських окупантів, нестача води для заповнення відстійників, мовляв, призвела до надмірної концентрації кислоти, що стало причиною отруєння околиць.

"Не вдаючись в обговорення російської позиції, зауважимо, що єдиним ефективним заходом для запобігання отруєнню навколо заводу "Кримський титан" являється деокупація Криму та повне припинення українською владою діяльності цього заводу", - зазначив Чубаров.

Він наголосив що справжньою, ледь прихованою метою російської окупаційної влади, є намагання будь-якою ціною і зусиллями наповнити до зими дніпровською водою водосховища Криму.

"Зрозуміло, що такої можливості окупантам ми не дамо", - резюмував він.

Після анексії Криму Україна припинила подачу води на півострів по Північно-Кримському каналу.

ВідеоЕкологічна катастрофа у Криму. Жителі Армянська скаржаться на забруднення повітря сірчаною кислотою

Екологічна катастрофа на півночі Криму. На забруднення повітря сірчаною кислотою скаржаться жителі Армянська, Красноперекопська та Джанкоя. У містах вирує смердючий та задушливий запах. У жителів фіксують схожі алергічні симптоми: нудота, печіння в носоглотці та неприродня спрага. Металеві покриття та дзеркала в квартирах беруться іржею або ж сіро-зеленим нальотом. Російський голова Криму Сергій Аксьонов визнав, що ситуація виходить за межі норми. 

Екологічна катастрофа у Криму. Жителі Армянська скаржаться на забруднення повітря сірчаною кислотою

Нагадаємо, що Дніпро покрився ціанобактеріями у вигляді синьо-зелених водоростей. Вони вбивають рибу і шкодять людям. Рибалки звинувачують мийні засоби з фосфатами, які потрапляють у воду з пральних машин і автомийок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції