"Шантаж і скотство": Сергій Жадан відреагував на скасування його концерту у Харкові

"Шантаж і скотство": Сергій Жадан відреагував на скасування його концерту у Харкові

Музикант обурився діями поліції.

У Харкові правоохоронці завадили проведенню концерту відомого рок-гурту "Жадан і собаки". Виступ не відбувся через порушення карантинних вимог.

Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції у Харківській області.

У поліції кажуть, концерт гурту "Жадан і собаки" не відбувся через порушення власником закладу вимог карантину, зокрема, кількості людей у залі.

"Перед початком концерту поліція, в межах своїх повноважень, провела з власником закладу профілактичну бесіду та попередила про правові наслідки у разі недотримання відвідувачами карантинних обмежень. Відповідно до обмежень "помаранчевої" зони карантину, заборонено проведення масових культурних, розважальних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або наповненістю понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі", - наголосили у поліції.

За скасування концерту Сергій Жадан вибачився перед тими, хто купив квитки.

"Дорогі брати і сестри. Ще раз офіційно перепрошую за відміну вчорашнього концерту. Нам дуже хотілося його відіграти, і ми надзвичайно вдячні вам за те, що ви прийшли. Ми чудово розуміємо всі обставини, проте проведення культурних заходів на Харківщині нині офіційно не заборонене (хто не вірить - подивіться офіційну інформацію, проведення можливе, з дотриманням карантинних вимог), тож особливо прикро, що нам не дали робити нашу роботу. Ми обов'язково відіграємо цей концерт, тому квитки можете не здавати. Про час та місце проінформуємо", - написав у соцмережі Сергій Жадан.

Окремими словами музикант звернувся до правоохоронців. Його обурили методи роботи стражів порядку. Лідер гурту "Жадан і собаки" вважає, що правоохоронці мали провести бесіду з власниками закладу заздалегідь, а не тоді, коли у залі уже були люди, і концерт ось-ось мав початися.

"Любі друзі. Ви могли повідомити про скасування концерту за кілька годин до його початку. Тоді би ми встигли повідомити глядачів і вони не пхалися би з цілого міста (й інших міст теж, до речі), ризикуючи здоров'ям у метрополітені чи маршрутках. Натомість ви прийшли безпосередньо на концерт і чекали годину, коли він, цей концерт, почнеться, елементарно для того, щоби штрафонути заклад. Фактично тримаючи в заручниках кілька сотень людей, які чекали в залі на початок заходу. Вибачте, але це не охорона здоров'я - це шантаж і скотство. Інших слів на означення ваших дій у мене, на жаль, немає", - написав Жадан.

Дорогі брати і сестри. Ще раз офіційно перепрошую за відміну вчорашнього концерту. Нам дуже хотілося його відіграти і...

Опубліковано Сергієм Жаданом [офіційною сторінка] Четвер, 25 березня 2021 р.

 Нагадаємо, що відомий український письменник Сергій Жадан зробив щеплення від коронавірусу
Укол вакциною Covishield йому зробили у Харківській обласній клінічній лікарні.

Нову збірку Сергія Жадана оформив відомий у Харкові стріт-арт художник

Нову збірку Сергія Жадана оформив відомий у Харкові стріт-арт художник

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація