Шантаж "по-голлівудськи": злочинці зробили для одеських олігархів нашийник-вибухівку

Дата публікації
Перегляди
4437
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Першу жертву планували підірвати без отримання викупу - просто для перевірки.

Підприємець з Одещини зі своїми чотирма поплічниками розробив нашийник з вибухівкою для заручників. Таким чином він сподівався вимагати в одеських олігархів гроші, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зібраний пристрій керується дистанційно за допомогою телефону. У випадку, якщо б майбутня жертва звернулася до міліції, вибуховий нашийник привели б до дії.

Першу жертву планували підірвати без отримання викупу - просто для перевірки. Однак перед першою спробою в одного з чоловіків не витримали нерви і він звернувся до правоохоронців.

Сбушники затримали майстрів. Під час обшуку в їхніх помешканнях знайшли й ошийник, й 400 грамів вибухової речовини, і з десяток електричних детонаторів. А крім цього, арсенал зброї: кілька пістолетів та мисливських рушниць, набої, ножі та шокери, також прилади нічного спостереження і пристрої дистанційного керування вибухівкою.

"Бандити тренувались та відпрацьовували прийоми захвату та примусового одягання вибухового пристрою. Провели декілька імітаційних вибухів, на підставі яких змонтували відеоролик", - повідомила співробітник прес-центру обласного управління СБУ Ганна Шевчук.

Нагадаємо, що на Луганщині бандит влаштував голлівудське пограбування з заручницею і рукопашним боєм.

Підприємець з Одещини планував за допомогою ошийника з вибухівкою вимагати гроші у олігархів

Підприємець з Одещини планував за допомогою ошийника з вибухівкою вимагати гроші у олігархів
Наступна публікація