Ще два українці опинилися у полоні сомалійських піратів

Вже вдруге за останні два дні пірати захопили судно з українцями на борту.

Посольство України в Італійській Республіці повідомило про захоплення сомалійськими піратами 6 квітня в Аденській затоці англійського судна Malaspina Castle під прапором Панами.

Згідно з інформацією, отриманою дипустановою від компанії-оператора Bnavi Ship Management S.r.l. (Італія), серед членів екіпажу є двоє громадян України: третій помічник капітана та четвертий інженер.

Загалом до складу екіпажу, який складається з 24 осіб, входять двоє українців та 16 громадян Болгарії.

Судно у даний час рухається в напрямку узбережжя Сомалі. Телефонний зв’язок із судном відсутній. З усіх засобів зв’язку працює лише так званий „секьюріті уард”, який кожні 30 хвилин передає дані про місцезнаходження судна.

Представники компанії-оператора Bnavi Ship Management S.r.l. очікують, що пірати висунуть свої вимоги одразу ж після прибуття судна в один із сомалійських портів.

У даний час представники компанії-оператора вживають заходів з метою встановлення контакту з нападниками та з’ясування умов звільнення захопленого судна і членів його екіпажу.

Справа перебуває на контролі в Посольствах України в Італії, Великобританії та в Департаменті консульської служби МЗС України.

Як повідомлялося, 4 квітня сомалійські пірати захопили німецький контейнеровоз Hansa Stavanger із двома українцями на борту. Судно перевозило сотні контейнерів із вантажами, вартість яких оцінюється в десятки мільйонів доларів.

Читайте також:

До Криму не впускають "Смердючий голландець" з українцями на борту

Грузія затримала теплохід з російським екіпажем

Пірати, які півтора місяця тому захопили судно з українцем, висунули свої вимоги

Сомалійські пірати захопили в полон двох українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: