Ще одне немовля померло після щеплення

4-місячна дитина померла в Запорізькій області після щеплення від гепатиту, дифтерії та правця. Це вже третя смерть серед немовлят за останні кілька днів, яка сталася після вакцинації.

У Запорізькій області порушено кримінальну справу за фактом смерті 4-місячної дитини наступного дня після щеплення.

Інформацію про це офіційно підтвердили в прокуратурі області. Це вже третя смерть серед немовлят за останні кілька днів, яка у часі збігається з їх вакцинацією.

4-місячна дитина з Енергодара померла вранці 5 серпня, - наступного дня після того, як малюку в дитячій поліклініці були зроблені щеплення від гепатиту (вакциною НЕРАУАХ ОН рекомбінована, виробник Бета Біоієїт Кореа корп.) і вакциною для профілактики дифтерії і правця (Репіахип адсорбована, виробник Санофі Пастер С.А.).

Після повідомлення про загибель дитини, за даними прокуратури, в поліклініці був проведений огляд умов зберігання вакцин і опечатано 2 холодильники, де зберігалися партії вакцини.

”Тіло дитини разом з технічною документацією було передане в бюро судмедекспертизи для проведення досліджень, в результаті яких було встановлено, що смерть пов`язана з синдромом несподіваної смерті дитини. Згідно з поясненнями фахівців-медиків, цей синдром має місце, коли вмирає начебто здорова дитина: під час розтину і дослідженні тіла ніяких видимих патоморфологічних змін, що можуть викликати смерть, не виявляється. Фіксуються тільки незначні відхилення від норми в різних системах організму, кожного з яких недостатньо для смерті”, - повідомили в прокуратурі, зазначивши, що алергічних реакцій у померлої дитини також не виявлено.

”Згідно з попередніми висновками експертів, смерть дитини не пов`язана із зробленими йому щепленнями”, - заявили в прокуратурі.

У той же час у прокуратурі офіційно підтвердили, що кримінальна справа за фактом смерті дитини порушена ( за статтею "Неналежне виконання медпрацівниками своїх професійних обов`язків, пов`язане з недбалим або недобросовісним до них ставленням, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього").

Чи полягає ”неналежне виконання медпрацівниками своїх професійних обов`язків” у недотриманні умов зберігання вакцин, непроведенні обстеження дитини перед вакцинацією або в чомусь іншому, у прокуратурі поки що не повідомляють.

Нагадаємо, 17 серпня у Донецькій області померли двоє немовлят - чотиримісячний Саша Бутко із села Бахмутського Артемівського району та 3,5-місячний Данило Солод із Красноармійського району. Обидвом малюкам незадовго до смерті зробили щеплення вакциною "Пентаксим", комбінованим препаратом від коклюшу, дифтерії та правця.

За фактом смерті дітей порушено кримінальну справу.

Разом із тим, медики відзначають, що вакцина не є причиною загибелі дітей, яка пов'язана з вакцинацією лише за часом. Це підтвердив 20 серпня міністр охорони здоров'я Василь Князевич.

Читайте також:

МОЗ: діти на Донеччині померли не від вакцини

Після вакцинації в Донецькій області померло друге немовля

У Донецьку після щеплення померло немовля

На Сумщині пацієнтка побила лікарку за смертельне щеплення її дитини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: