"Щит" розгромив наметове містечко через провокацію "Братства"

Агресивні молодики "Братства" спробували перешкодити "Щиту" розміститися на Майдані для проведення мітингу, використовуючи холодну зброю й арматуру.

Громадський рух "Щит" звинувачує партію "Братство" у тому, що дії її представників спровокували розгром наметового містечка громадського руху "Геть усіх!" на Майдані Незалежності в Києві.

Зі слів лідера громадського об'єднання Олександра Ємчука, "Щит" планував провести на Майдані Незалежності акцію протесту під гаслом "Ні - продажним політикам, ні - замовленим політичним акціям".

"Щит" отримав, зі слів Ємчука, дозвіл на проведення цієї акції протесту від Київської міської державної адміністрації.

Коли вранці 20 березня представники "Щита" прибули на Майдан Незалежності й почали готуватися до проведення акції протесту, то їм вчинили опір представники "Братства".

"Агресивно налаштовані молодчики "Братства" спробували перешкодити "Щиту" розміститися на Майдані для проведення мітингу, використовуючи холодну зброю й арматуру, на що отримали відсіч", - сказав Ємчук.

З його слів, деякі представники "Братства" були в стані наркотичного й алкогольного сп'яніння. Таким чином, він вважає дії прихильників "Щита" у той день законними.

Член "Щита" Віктор Смалій вважає, що акція протесту "Геть усіх!" була замовленою. З його слів, "Щит" і надалі має намір проводити акції, спрямовані проти платних акцій протесту.

Нагадаємо, 23 березня міліція затримала лідера громадського руху "Щит" Олександра Ємчука для проведення дослідчої перевірки у зв'язку з розгромом наметового містечка громадського руху "Геть усіх!" на Майдані Незалежності в Києві.

20 березня невідомі розгромили наметове містечко громадського руху "Геть усіх" на Майдані Незалежності в Києві.

Читайте також:

Міліція затримала ймовірного організатора погрому на Майдані

Невідомі розтрощили наметове містечко "Геть усіх" на Майдані

"Беркут" зірвав масову акцію в центрі Києва

Наметове містечко на Майдані розтрощили ветерани спецпідрозділів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: