Шемчук - заступник генпрокурора

Генеральний прокурор України Олександр Медведько призначив Віктора Шемчука заступником генерального прокурора - прокурором Криму. При цьому він змінив структуру генпрокуратури.

Генеральна прокуратура
MIGNEWS
Кадри в генеральній прокуратурі змінюються з калейдоскопічною швидкістю

Про відповідний наказ Медведько заявив журналістам на прес-конференції в п'ятницю. 

Медведько повідомив, що першим заступником генпрокурора призначено Сергія Винокурова. З його слів, є відповідне рішення суду про поновлення Винокурові на посаді, і тому Медведько негайно його виконав. 

Також, з його слів, Винокуров і Шемчук раніше провели зустріч, на якій спокійно обговорили ситуацію й домовилися про те, що Шемук не наполягатиме на посаді першого заступника генпрокурора. 

Медведько зазначив, що ще не завершив здійснювати кадрові зміни в генеральній прокуратурі. 

За словами Медведька, він учергове дещо змінив структуру генпрокуратури. При цьому керівник відомства зауважив, що перш за все ліквідував як зайві управління кадрового забезпечення, апарат генпрокуратури тощо. 

Продовжуючи кадрову тему, Медведько зазначив, що у нього наразі є три помічники, і він вважає це достатнім. Водночас, за словами генпрокурора, ”кадрові призначення тривають”.


Раніше, 1 червня, Президент Віктор Ющенко призначив Медведька генпрокурором. 2 червня Генпрокурор Медведько призначив першим заступником генпрокурора Віктора Шемчука. 6 червня один з районних судів Києва поновив на посаді першого заступника генпрокурора Сергія Винокурова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: