Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шендерович розкритикував "чорні" списки артистів: Українці виражають ставлення гривнями

Письменник заявив, що його тепло зустрічають в Україні. 

Відомий російський письменник та публіцист Віктор Шендерович в ефірі "Сніданку з 1+1" заявив про те, що створення так званих "чорних" та "білих" списків російських артистів, яким заборонено чи рекомендовано в'їзд до України, є неправильною мірою.

Росіянин заявив про те, що погано ставиться до того, що його включили до білого списку, адже ставлення глядачів до того чи іншого артиста не треба формалізувати.

"У мене складне ставлення до цього (до "чорного" списку – Ред.). Як і складне ставлення до "білого" списку, в який я був включений (…) У цьому є певна недовіра до власне громадян, громадян України, які в змозі висловити своє ставлення ногами, гривнями... Та й врешті-решт, у вас на відміну від нас, є свобода слова. Визначати друзів і недругів такими списками, ця формалізація цього питання здається мені неправильною мірою", - сказав Шендерович.

Відео В гостях у "Сніданку" Віктор Шендерович

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві культури України оприлюднили список російських діячів культури, які становлять загрозу нацбезпеці держави.

Зокрема, до переліку ввійшли Олег Газманов, Йосип Кобзон, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Іван Охлобистін, Григорій Лепс, Жерар Депардьє, Володимир Кучеренко, Єгор Холмогоров, Михайло Хазін, Валерія Перфілова, Йосип Пригожин, Микола Расторгуєв, Михайло Пореченков. У прес-службі зазначили, що цей список розширюватиметься, якщо СБУ надсилатиме відповідні звернення.

Всього у переліку 40 персон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції