Шепетівці загрожує спалах коронавірусу: хворий контактував з майже сотнею осіб, деякі вже мають симптоми

Дата публікації
Перегляди
110к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шепетівці загрожує спалах коронавірусу: хворий контактував з майже сотнею осіб, деякі вже мають симптоми

Фото: УНІАН

Місту Шепетівка у Хмельницькій області загрожує спалах коронавірусної інфекції: чоловік, маючи ознаки хвороби, контактував із майже сотнею людей. 

Місту Шепетівка у Хмельницькій області загрожує спалах коронавірусної інфекції: чоловік, маючи ознаки хвороби, контактував із майже сотнею людей. 

Про це повідомляється на сайті міста.

Ймовірно вірус чоловік підхопив у Почаївській лаврі, куди їздив разом з групою інших шепетівчан на паломництво. Слід зауважити, що молдовського священника зі Штефан-Воде, який організував поїздку до Почаєва, шпиталізували з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Після повернення до Шепетівки у чоловіка з'явилися симптоми хвороби. Попри це, він контактував із понад 70 людьми. Деякі вже теж мають симптоми і сидять зараз вдома на самоізоляції. Наразі пошук контактів триває. 

Стан хворого важкий. Його госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні. Також до обласної лікарні доправили ще одну шепетівчанку. Це лікар вузлової лікарні, яка контактувала з хворим та у якої підозрюють COVID-19.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

За останніми даними МОЗу, в Україні 669 інфікованих коронавірусом

За останніми даними МОЗу, в Україні 669 інфікованих коронавірусом

 

Наступна публікація