Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шерлока Голмса зжерли б: Бабченко відповів Заходу на критику інсценізації свого "вбивства"

Він нагадав, що КПК України схвалений Венеціанською комісією.

Журналіст Аркадій Бабченко їдко відповів на критику західних колег та організацій про інсценування свого «вбивства».

Про це він написав у Facebook.

Мовляв, «Шерлока Голмса зараз зжерли б за інсценізацію свого вбивства в Рейхенбахському водоспаді, щоб виявити і накрити мережу професора Моріарті».


«Дивно на сорок другому році життя дізнаватися, що, виявляється, такий метод ведення оперативних дій, як імітація, для такого гігантського кількості людей  - ох, боже, шок, неймовірне відкриття!», - пише Бабченко.

Ось Шерлока Холмса зараз з гівном-то зжерли б за інсценізацію свого вбивства в Рейхенбахском водоспаді, щоб виявити...

Опубліковано Аркадієм Бабченком 31 травня 2018 р.

Він нагадав статтю 271 КПК України "Контроль за вчиненням злочину", де говориться, що "Контроль за вчиненням злочину може здійснюватися у випадках наявності достатніх підстав вважати, що готується вчинення або вчиняється тяжкий чи особливо тяжкий злочин, та проводиться в таких формах: 4) імітування обстановки злочину".

Фотогалерея З'явилися фото з місця вбивства російського журналіста Бабченка (12 фото)

Також КПК України схвалений Венеціанською комісією.

«Еммм.... Західні колеги... Когнітивного дисонансу не виникає ні?», - резюмує Бабченко і дає почитати добірку імітацій, які призвели до розкриття злочинів.

Нагадаємо, що представник Організації з безпеки і співпраці в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір шкодує через поширення неправдивої інформації про журналіста Аркадія Бабченка.

ВідеоЖурналіст Аркадій Бабченко зізнався, що ненавидить Путіна

Бабченко каже: коли дізнався про небезпеку для життя, не думав ні про журналістські стандарти, ані про те, чи йому віритимуть після цього. Нині він живе в безпечному місці і має охорону. Коли журналіста спитали про Путіна – той відповів, що цю людину ненавидить, бо на Путіні відповідальність за тисячі смертей.

Журналіст Аркадій Бабченко зізнався, що ненавидить Путіна

Додамо, ввечері 29 травня у Києві поліція повідомила про нібито підготовлюваний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Від отриманих поранень, за даними правоохоронців, чоловік помер в кареті швидкої допомоги.

На наступний день, 30 травня, під час брифінгу голови СБУ Василя Грицака "убитий" Бабченко з'явився на публіці. Він заявив, що його "вбивство" було інсценовано спецслужбами, щоб затримати замовника. Силовики затримали підозрюваного в організації замаху на Бабченка в Києві. Прізвище чоловіка назвав Шевченківський райсуд столиці - ним виявився Борис Герман. За даними адвоката підзахисного Євгена Солодка, Герман - виконавчий директор українсько-німецького підприємства "Шмайсер", яке виготовляє зброю. 31 травня йому обрали запобіжний захід - два місяці арешту без права на заставу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції