Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шестеро підозрюваних у справі розкрадання в "Ощадбанку" вийшли на свободу

Усі вони сплатили призначені судом суми застави.

Шестеро колишніх власників та посадовців групи компаній "Креатив", які підозрюються у розкраданні 20 млн доларів в "Ощадбанку", 26 жовтня вийшли на свободу після сплати застав.

Про це повідомляє юридична компанія EQUITY, яка представляла їхні інтереси у суді.

Першим із ізолятора тимчасового тримання вийшов колишній акціонер "Креативу", син народного депутата Станіслава Березкіна Максим.

Окрім нього, слідчий ізолятор залишили колишній головний бухгалтер групи компаній та двоє працівників ПАТ "Креатив", а також екс-керівник ЗАТ "Креатив".

Суми застав, які сплатили підозрювані, становлять від 550 тисяч до 5 млн грн. Найбільшу заставу було призначено Максиму Березкіну - 5 млн грн, хоча прокурори вимагали 150 млн грн.

ВідеоЗаступницю голови правління "Ощадбанку" підозрюють у причетності до видачі фіктивного кредиту

Афера в "Ощадбанку". Суд заарештував заступницю голови правління "Ощадбанку" Ірину Земцову. Її підозрюють у причетності до видачі фіктивного кредиту на суму 20 мільйонів доларів, які потрапили до кишені нардепа від "Волі народу" Станіслава Березкіна. 

Заступницю голови правління "Ощадбанку" підозрюють у причетності до видачі фіктивного кредиту

Нагадаємо, 25 жовтня суд обрав запобіжні заходи всім 10 фігурантам справи про привласнення державних коштів "Ощадбанку" у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави. Їх підозрюють у причетності до видачі фіктивного кредиту на суму 20 мільйонів доларів, які нібито потрапили до кишені нардепа від "Волі народу" Станіслава Березкіна. За версією Антикорупційного бюро, яке розслідує злочин, кілька співробітників Ощадбанку допомагали Березкіну підробляти документи для оформлення кредиту у державному банку без належного забезпечення. НАБУ клопоче про арешт депутата. Серед фігурантів справи є також і син нардепа – Максим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції