Шестиденки у школах не буде

У суботу українські школярі не вчитимуться. Крім того - програма для 1-10 класів не зміниться. Змінять лише програму для 11-ого класу, забравши звідти "зайві предмети".

Перехід на 11-річне навчання в школах не позначиться на збільшенні навчального тижня. Він, як і раніше, буде п'ятиденним. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький.

"У навчальних програмах, розрахованих на 12-річну систему освіти, було дуже багато зайвого. Наприклад, деякі дисципліни повністю повторювали те, що студенти вчать на перших курсах. Особливо це стосується гуманітарних предметів", - цитує політика прес-служба партії.

"Тепер, коли ми повернулися до 11-річної освіти, все буде розставлено на свої місця, і тому вводити додатковий день навчання не доведеться", - сказав він.

Крім того, за його словами, програма для 1-10 класів не поміняється

"Всі підручники, які надруковані для 1-10 класів, залишаються чинними. Адже програми не змінюються. Змінам піддадуться лише навчальні програми для 11-х класів, підручники для яких будуть друкуватися в наступному році", - заявив Луцький.

Нагадаємо, раніше Верховна рада затвердила відмову від переходу на 12-річну освіту, а також введення дошкільної освіти з 5 років.

Читайте також:

Радник Януковича спростував, що школярі навчатимуться по суботах

З 1 вересня школярі будуть вчитися і по суботах

У школи повернулась 11-річна освіта

Опозиція: 11-річку повернули заради спільного з Росією підручника історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: