Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шестикласники, які на Одещині забили до смерті безхатька, зізналися у скоєному

Чоловікові проламали голову.

На Одещині підлітки заради розваги до смерті забили безпритульного. Його спочатку закидали камінням, а потім добивали палицею і шматками шиферу. 12-річні шестикласники у скоєному зізналися, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На околиці міста Біляївка на доріжці, де постійно ходять люди, знайшли тіло місцевого безхатченка. У нього була проламана голова. Упізнати в загиблому місцевого одинака Олександра селянам вдалося не одразу: його лице було пошматоване камінням, а з рота стирчала дерев’яна палиця.

"Ходив із собаками, з возиком і збирав метал. Нікого не чіпав, просив сигарети", - каже продавчиня Олена Узюма.

Поліція почала шукати свідків. Паралельно вивчали камери зовнішнього спостереження. Виявилося, що безхатченко став жертвою розваг 12-річних хлопців. Побачивши як він риється у сміттєвому баку, підлітки вирішили пожартувати. Деякий час переслідували чоловіка, закидали його камінням та палками. 

Під час слідчого експерименту підлітки зізналися в скоєному. "Попав шифером в голову, по спині. Взяв камінь і йому по голові", - каже один із хлопців. 

Відео На Одещині підлітки до смерті забили безхатька заради розваги

Понівечене тіло 56-річного чоловіка випадкові перехожі знайшли в сквері на околиці міста Біляївка. У нього була проламана голова та груднина, а з рота стирчала дерев'яна палиця. Обидва 6-класники, яких знайшли за допомогою камер спостереження, зізнались у вбивстві. Найбільш приголомшливим було їхнє пояснення: хотіли пожартувати.  

На Одещині підлітки до смерті забили безхатька заради розваги

Брат загиблого Олександра приголомшений таким жорстоким убивством. "Ні у кого не вкладається, як таке могло статися. Це зробили неповнолітні діти, для нас це удар", - каже чоловік.

Підозрювані неповнолітні, а тому зараз перебувають у своїх родинах та чекають суду. "У даному конкретному випадку розвиток подій може бути у двох напрямках: або цих дітей буде направлено до спеціальної школи з реабілітації, або, якщо буде встановлено, що діти, можливо, не психічно не врівноважені, ненормальними, вони будуть направлені на примусове лікування", - каже юрист Роман Марченко. 

Односельці і правоохоронці називають обидві родини неблагонадійними. Батьків неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Подальшу долю підлітків вирішить суд.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції