Шеварнадзе відмовився визнати Януковича своїм позашлюбним сином

Грузинські ЗМІ висунули версію, що Віктор Янукович є сином Едуарда Шеварнадзе. Колишній президент Грузії лише посміявся.

Екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе категорично спростував чутки про те, що він нібито є батьком кандидата на посаду президента України Віктора Януковича. За його словами, "такі повідомлення в грузинських ЗМІ можуть викликати тільки сміх".

"Як я можу бути його батьком, якщо ми майже ровесники", - сказав, сміючись, Шеварднадзе.

Варто зазначити, що Шеварнадзе 25 січня виповнилося 82 роки, в той час як Янукович народився 9 липня 1950 року, тобто йому зараз 59 років.

Скандальний матеріал опублікував в день народження колишнього грузинського лідера тижневик "Квіріс хроніка". Автор статті, журналіст Діто Чубінідзе висунув версію про те, що Янукович, можливо, є позашлюбним сином Шеварднадзе.

При цьому він посилався на адвоката Ніно Нішніанідзе і журналістку Клару Абрамія, які пригадали ранні виступи екс-президента Грузії, в яких він нібито казав про грузинське походження Януковича, а також на чутки про те, що український політик є позашлюбним сином "одного грузинського високопоставленого чиновника".

Шевардандзе на це зазначив, що в одній з бесід Янукович розповідав йому, що його виростив грузин за походженням, але йшлося не про біологічного батька.

"Янукович раніше сам сказав мені, що його виростив чоловік грузинського походження, який допоміг йому стати на ноги... але я ніколи не говорив, що Янукович був позашлюбним сином одного з грузинських високопоставлених чиновників – подібного ніколи не було", - підкреслив Шеварнадзе.

Читайте також:

Ганна Герман заявила, що вона - чоловік

У Януковича є копія Євангелія, на якому присягає президент

В Грузії розгорівся скандал через вибори в Україні

Штаб Януковича вимагає ввести візовий режим з Грузією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: