Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шевченківський суд дозволив Насірову виїжджати з Києва та області

Однак суд подовжив строк дії обов'язків покладених на екс-главу ДФС.

Шевченківський районний суд Києва подовжив строк дії обов'язків екс-керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова, проте, дозволив йому виїжджати з Києва та області.

Про це 11 січня на сторінці у Facеbook повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

В повідомленні йдеться про те, що на судовому засіданні 10 січня захист Насірова подав клопотання "про відвід колегії суддів, мотивоване незгодою з прийнятими раніше рішеннями про продовження запобіжного заходу, застосованого до підсудного".

Своєю чергою прокурори САП вимагали подовження строку дії обов’язків, покладених на підсудних. В результаті вимоги обвинувачення задовольнили частково, за винятком обов’язку не залишати межі міста Києва та Київської області, що судом вирішено не подовжувати строк.

"Окрім розгляду відводу та клопотань про продовження строку дії запобіжних заходів упродовж засідання було оголошено 25 сторінок обвинувального акту. Станом на 10.01.2019 року всього прокурорами оголошено 419 з 774 сторінок обвинувального акту", - йдеться в дописі на сторінці САП.

Наступне судове засідання у справі Романа Насірова призначено на 16:00 год. 23 січня.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. На початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

ВідеоВідновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Формально для звільнення Насірова з посади потрібне подання прем'єр-міністра, котрого не було, і суд за це вчепився. Юристи уряду не могли не знати, що дають Насірову прекрасний шанс відновитися в кріслі. Таким чином, суспільство пошили в дурні і не вперше. Суд замість правосуддя влаштовує формальні читання по сторінці на день, а Роман Насіров в телеефірах захоплено розповідає, як він керуватиме Україною, коли стане президентом.

Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Залиште свій коментар

Вибір редакції