Шість днів безвізу: кордон з країнами ЄС без зайвої бюрократії перетнули майже 13 тис. українців

У безвізі відмовили лише 17 громадянам України.

Станом на 6:00 ранку суботи 17 червня від початку запровадження безвізу кордон з країнами ЄС перетнули понад 365 тисяч громадян України, з них майже 13 тисяч скористалися перевагами безвізу.

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі.

Майже 74 тисячі наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти. Із них 12875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт.

Прямуючи до країн Європи в рамках безвізових подорожей 3750 громадян, а це 29%, скористалися авіаційним транспортом. Інші прямували до Європи залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (5210 громадян України) та Угорщиною (1805 громадян України).

Лише протягом доби від 6-ї години вчора, 16 червня, кордон з країнами ЄС перетнули понад 4 тисяч наших співвітчизників.

Від дня початку впровадження безвізу, 11 червня, у перетині кордону відмовлено лише 17 громадянам України.

Нагадаємо, українцям можуть скасувати візи і під час подорожей до Японії. Саме над цим проектом нещодавно розпочав роботу японський уряд. Якщо українській стороні вдасться провести відповідну кампанію, то безвіз із Японією може запрацювати до Олімпійських ігору у Токіо у 2020 році.

Залиште свій коментар