Шість моряків аварійного судна "Свята Софія" зійшли на землю і готуються до вильоту додому

27-го серпня шістьох моряків з потопаючого судна "Свята Софія" доставили в єгипетський Порт-Саїд на військовому катері.

27-го серпня о 9:30 за київським часом шістьох моряків з потопаючого судна "Свята Софія" доставили в єгипетський Порт-Саїд на військовому катері. Геннадій Купчинський, Микола Газілов, Дмитро Чалапко, Руслан Чоботар, Євген Карматський і Віталій Шульженко, зняті з судна, зараз знаходяться в офісі ITF (Міжнародної федерації транспортних робітників). Сьогодні моряки разом з ініціативною групою партії "Сильна Україна" та фонду "Ассоль" виїдуть до Каїра, звідки вночі вилетять в Україну. Прибуття моряків до Одеси очікується в суботу о 14:30.

Нагадаємо, повернення моряків на батьківщину забезпечив фонд "Ассоль", заснований за підтримки Сергія Тігіпка, ініціативною групою з визволення моряків керує член Національного Бюро партії "Сильна Україна" Світлана Фабрикант.

Тим часом, на борту корабля залишаються ще п'ять членів екіпажу. Вони будуть забезпечувати буксирування аварійного судна в Порт-Саїд. Їхньому життю більше нічого не загрожує. Після доставки судна в порт вони також відправляться додому. Контролювати ситуацію в Єгипті продовжить досвідчений адвокат, якого залучила ініціативна група. Він також взявся допомогти морякам повернути борги із зарплати.

Зустріч українських моряків відбудеться 28 серпня (субота) о 14.30 в Міжнародному аеропорту Одеса. Контактна особа: Ірина Коваліш 067-918-51-13.

Читайте також:

Стан справ на судні "Свята Софія" критичний

Українських моряків посадили до найкривавішої тюрми Венесуели

Росіяни проявляють інтерес до Народного праймеріз "Сильної України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: