Шкіль прогнозує швидке формування "помаранчевої" коаліції

Шкіль прогнозує, що в новому парламенті ”помаранчева” коаліція буде сформована або дуже швидко, або не буде сформована взагалі.

Андрій Шкіль
”Якщо наша коаліція сформується до 30 жовтня, то парламент працюватиме п`ять років." (Фото: gazeta.lviv.ua)
Народний депутат V скликання, член фракції БЮТ Андрій Шкіль прогнозує, що в новому парламенті ”помаранчева” коаліція буде сформована або дуже швидко, або не буде сформована взагалі. 

Про це він сказав в інтерв`ю тижневику ”Киевский ТелеграфЪ`”: ”Якщо наша коаліція сформується до 30 жовтня, то парламент працюватиме п`ять років. Це я вам можу з упевненістю обіцяти. Досить негативний досвід минулих років залишає нам всього два варіанти: або коаліція буде сформована дуже швидко, або не буде сформована взагалі”, – сказав він. 

Разом з тим, він зазначив, що ”ці вибори дозволяють чітко планувати досягнення однієї мети — створення потужної фракції в парламенті і, відповідно, участь у формуванні уряду”.
Також він додав, що ”перше, що ми станемо робити в новому парламенті, — вимагати прийняти закон про опозицію для захисту її прав”.

Блок Юлії Тимошенко не виключає також і нового розпуску парламенту та нових позачергових виборів у разі перемоги на виборах до Верховної Ради представників нинішньої коаліції.

"Ми не можемо не розглядати такого варіанту", – заявив А. Шкіль, відповідаючи на питання: "Якщо на виборах переможуть представники нинішньої коаліції, чи знову ініціюватимете розпуск парламенту і нові позачергові вибори?"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: