Шкіль запевнив, що про єдиного кандидата з "Фронтом змін" він не говорив

Щкіль вважає перекрученою його позицію про нібито попередню домовленість між "Батьківщиною" та "Фронтом змін" узгодити єдину кандидатуру на вибори.

Народний депутат (фракція "БЮТ-Батьківщина") Андрій Шкіль вважає перекрученою його позицію про нібито попередню домовленість між Всеукраїнським об'єднанням "Батьківщина" та партією "Фронт змін" узгодити єдину кандидатуру на президентських виборах.

Він підкреслив, що мова не йде про узгодження єдиного кандидата від опозиційних політичних сил на президентських виборах 2015 року.

"Ні, я такого не говорив", - уточнив Шкіль, коментуючи інформацію про те, що ВО "Батьківщина" і "Фронт змін" можуть узгодити єдину кандидатуру на виборах голови держави.

Між тим, депутат зазначив, що опозиційні політичні сили можуть погоджувати кандидатів у депутати по мажоритарних округах на майбутніх парламентських виборах в Україні.

"Ми можемо домовитися і з партією "Фронт змін", і з іншими опозиційними партіями про узгодження кандидатур на мажоритарних округах на парламентських виборах", - додав він.

Як повідомлялося раніше, Шкіль повідомив, що партії "Батьківщина" і "Фронт змін" попередньо домовилися про узгодження єдиного кандидата на майбутніх президентських виборах.

Читайте також:

Яценюк закликає опозицію відмовитись від виборів 2012 року

Балога не виключає об'єднання "Єдиного центру" з ПР

Азаров і Тігіпко закликали "всі здорові сили суспільства" об’єднуватися

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: