Шкіль знов виграв суд у Герман

У лютому 2008 року на одному з українських телеканалів Герман заявила про те, що Шкіль "безкоштовно і без черги отримав дві квартири в минулому і в позаминулому скликанні".

Суд зобов’язав радницю президента Ганну Герман спростувати неправдиву інформацію про квартири депутата від БЮТ Андрія Шкіля.

Нагадаємо, 29 лютого 2008 року на одному з українських телеканалів Герман заявила про те, що Шкіль "безкоштовно і без черги отримав дві квартири в минулому і в позаминулому скликанні".

Як повідомляється, Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Шевченківського суду, яким Герман зобов’язано визнати поширену нею інформацію щодо отримання Шкілем двох державних квартир такою, що не відповідає дійсності.

Герман також повинна сплатити Шкілю відшкодування моральних збитків у розмірі 1300 гривень, і спростувати свої звинувачення протягом місяця.

Нагадаємо, у вересні 2009 року Шевченківський райсуд Києва вже визнавав недостовірною інформацію, поширену Ганною Герман на адресу Андрія Шкіля. Тоді суд задовільнив позов Шкіля до Герман і визнав її публічні звинувачення у тому, що Шкіль в давні унсовські часи "відправляв чужих дітей стріляти у Абхазію", недостовірною інформацією.

За моральну шкоду Герман повинна була заплатити штраф розміром 33 гривень.

Читайте також:

Герман наробила помилок, звинувачуючи Тимошенко в безграмотності

Герман задекларувала майже 165 тис. грн, але забула про годинник за 50 тис. дол.

Герман спіймали на обмані: польські журналісти не заповнюють майнові декларації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: