Шкляр впевнений, що Шевченківську премію йому зможе вручити і наступний президент

Письменник запевнив в успішності своїх творів, наголосивши, що його останній роман "добре продається, і без зайвих скандалів".

Письменник Василь Шкляр, який попросив перенести своє нагородження Шевченківською премією "на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника", впевнений, що отримає свою нагороду.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Комерсант-Україна".

"Може бути, Віктор Янукович вручить мені премію, коли піде Табачник, а якщо ні і він покаже себе не українським президентом, то премію зможе вручити наступний президент. Я впевнений, що отримаю цю премію", - сказав Шкляр.

Письменник також висловив думку, що з приходом Дмитра Табачника на посаду міністра освіти в суспільстві настала інтелектуальна стагнація, з якою Шкляр вирішив боротися.

"Я вирішив розворушити ситуацію. Для мене Табачник є фігурою, в якій сконцентрувалося все українофобство, вся неповага до української нації. Тому я і не виступав проти Каддафі чи ще когось, я виступив проти Табачника", - пояснив Шкляр.

Письменник також запевнив в успішності його творів, наголосивши, що його останній роман "добре продається, і без зайвих скандалів".

"Мій роман не потребує додаткової реклами. Вперше він був надрукований видавництвом "Ярославів вал" у 2009 році. Видавництво тоді навіть не претендувало на права, тому що пообіцяло надрукувати твір, який переможе в конкурсі на найкращий історичний роман. У тому ж році я отримав премію Ліги українських меценатів за кращий історичний роман, який був визнаний кращою книгою року, отримав міжнародну австралійську премію. На 5 років я продав права видавництву "Клуб сімейного дозвілля". Про тиражі останнього видання не можу вам сказати, знаю тільки, що примірники вони постійно додруковують", - повідомив він.

Нагадаємо, 4 лютого Віктор Янукович підписав указ "Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка".

9 березня у Каневі вручили Національну премію імені Шевченка у Шевченківському музеї.

Читайте також:

Герман: Шкляр отримає премію, коли прийде час

Табачник не називав роман Шкляра ксенофобським: "Я його не читав"

Шкляр відмовився від Шевченківської премії через Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: