Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

15 січня на телеканалі "1+1" відбулась успішна прем’єра українськомовного серіалу "Школа" про невигадані історії з життя сучасної школи, підлітків, їхні стосунки із викладачами та батьками.

Прем’єра стрічки пройшла із високими показниками телеперегляду: у перший день показу частка серіалу становила 16.3% за аудиторією 18-54 (Україна) та 13.0% – за 18-54 (50К+). На другий день показники зросли до 16.8%/13.1% (18-54 Україна / 18-54 50К+). Таким чином, "Школа" очолила ТОП популярних продуктів дня за обома цільовими аудиторіями.

Завдяки зростанню популярності "Школа" стала найретинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 за аудиторією 18-54 (Україна). ТОП очолила п’ята серія з рейтингом 6.3%.

Обидва дні серіал впевнено лідирував у слоті показу.

ТОП-6 каналів у слоті показу т/с "Школа" (15-16.01.2018, частка 18-54 Україна / 18-54 50К+)

рейтинг серіалу школа

"Ми спеціально вирішили зробити сценарій і картинку "# Школи" максимально наближеними до справжнього життя. Для зйомок шукали тільки справжні локації, а не павільйони, головні ролі виконали молоді актори, яким близькі історії їх серіальних героїв, тому вони максимально реалістично змогли передати емоції. Всі історії, які глядач бачить у серіалі, взяті з життя українських шкіл. І ми дуже раді, що ця чесність була так добре сприйнята нашими глядачами", - прокоментувала головний продюсер розважальних програм телеканалу "1+1" Ольга Слісаренко.

Середня аудиторія однієї серії серіалу "Школа" становила близько 2 млн глядачів, а загальне охоплення за два дні показу перевищило 10 мільйонів глядачів (4+, Україна).

"Серіалом "Школа" "1+1" задає новий тренд на українському телебаченні. Ми раді, що актуальні теми стосунків підлітків із батьками, булінгу у школі, першого кохання та іншого знайшли відгук у глядачів. Ми показуємо сучасну українську школу без прикрас, даємо змогу подивитись на свою поведінку з боку як батькам, вчителям, так і підліткам, і переосмислити свої вчинки та їх наслідки", - зазначила керівник жанрового напрямку "1+1 Продакшн" та креативний продюсер серіалу Ксенія Чорна.

Нагадаємо, серіал "Школа" розповідає невигадані історії з життя сучасної школи, підлітків, про їх стосунки із викладачами та батьками. У центрі сценарію - пара молодих викладачів, які випадково потрапили на роботу до однієї з українських шкіл. Успішна бізнес-леді Катя пішла працювати до школи вчителькою економіки заради того, щоб налагодити стосунки із донькою. У навчальному закладі вона зустрічається із новим викладачем англійської мови Алексом, і це знайомство змінює життя молодих людей.

Головні ролі виконують Яніна Андрєєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Тринчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук.

Виробництво – "1+1 Продакшн". Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Лєзіна, Ксенія Чорна. Режисери - Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін та Сергій Уманець.

Дивіться серіал "Школа"від понеділка до четверга о 20:15 на телеканалі "1+1".

Показники розраховані на основі попередніх даних. Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК; оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом 1+1. Показники розраховані для цільових аудиторій: 4+ (Україна), 18-54 (Україна) та 18-54 (міста 50К+). Детальніше щодо показників та визначення цільових аудиторій у глосарії ІТК http://tampanel.com.ua/about/glossary/.

Також серіал "Школа" можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час. 

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби 1+1, +38 044 490 0101; www.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції