Школа-привид

Триста дітей підуть до навчального закладу, який спішно звели ще 2004-го, але до кінця так і не добудували.

Школа-привид
ТСН
Школа-привид
До нелегальної школи в селі Шевченкове на Черкащині, підуть цьогоріч триста діточок. Навчальний заклад спішно звели ще 2004-го за особистим наказом президента Леоніда Кучми. Але школу до кінця не добудували, і не прийняли в експлуатацію.

Новеньку школу у рідному селі Кобзаря збудували три роки тому в рекордні терміни – всього за чотири місяці. 12 річний довгобуд, за особистим наказом Леоніда Кучми перетворили на найкращу школу в області. Допомагали будівельникам усім селом і батьки, й діти.

Першого вересня дітей урочисто перевели із затісного і старого приміщення в нове, а будівельні бригади паралельно продовжували ремонт. Закінчити його не встигли, бо фінансування будівництва припинилось відразу після президентських виборів.

Частину грошей знайшли лише через рік. Цього вистачило на добудову гаража для шкільного автобуса, закриття каналізаційних люків, встановлення громовідводів та утеплення горища. Але це як виявилось, ще не всі вади.

Через гранітні підвіконня спеціальна державна комісія уже 3-й рік не приймає школу в експлуатацію. Фахівці кажуть, підвіконня мають бути обтесаними і заокругленими.

Іще у перевіряльників претензії до щілин над порогами, через що у класах постійні протяги. А про те, що колись знайдуться кошти, аби у, так званій, взірцевій школі був електричний дзвінок, тут уже й не мріють.

ВідеоТретій рік школу не приймають в експлуатацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: