Перейти до змісту
Школа в телевізорі: від понеділка українські школярі навчатимуться просто перед екраном

Школа в телевізорі: від понеділка українські школярі навчатимуться просто перед екраном

Розклад навчань, доки не закінчиться карантин, шукати потрібно у телепрограмах.

Вже з понеділка одразу на 11-ти телеканалах України для школярів стартують уроки онлайн. З ініціативи президента учні 5-11 класів на період карантину зможуть вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів, йдеться в ТСН.19.30.

Вчитель хімії Вадим переймається перед першим у житті онлайн уроком. «Темою уроки будуть спирти. І, відповідно, будемо показувати як вони горять», - каже Вадим.

Пів години занять сьогодні слухатимуть оператори і двоє зіркових школярів - комік Валентин Міхієнко та співачка Злата Огнєвич. Про те, що прийшли на хімію, дізналися перед уроком, але сподіваються, що матеріал опанують.

У сусідньому кабінеті, де відбувається запис уроку біології, прима-балерина Катерина Кухар вивчає разом з чоловіком, як розмножуються рослини. «Ми багато дізнались про розмноження: статеве, нестатеве – улюблена тема», - каже пара.

І вже міркують, який з предметів найбільше сподобається сину. «Я думаю, що після цього курсу він залюбки буде навчатись по телевізору», - переконана Катерина.  

Над телеформатом працювали майже пів сотні вчителів. І вже з понеділка уроки транслюватимуть на одинадцяти загальнонаціональних каналах. «Це будуть канали, які не закодовані. Якщо говорити про «1+1 Медіа», то у нас 5 клас буде транслюватись», - каже Ярослав Пахальчук.

Відео Без оцінок і на відстані: одразу на 11 телеканалах України для школярів стартують онлайн-уроки

Вже від 30 березня одразу на 11 телеканалах України для школярів стартують уроки-онлайн. За ініціативою президента учні 5-11 класів на період карантину зможуть вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.  

Без оцінок і на відстані: одразу на 11 телеканалах України для школярів стартують онлайн-уроки

Зірок на запис запросили, аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учнями-глядачам було не сумно і вони розуміли, якщо матеріал складний, він складний для всіх, навіть для дорослих.

Розклад навчань, доки не закінчиться карантин, шукати потрібно у телепрограмах.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин