Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Школам Івано-Франківська мерія рекомендувала продовжити канікули через кір

Вимушені канікули триватимуть до 21 січня включно.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при мерії Івано-Франківська рекомендувала продовжити канікули у школах міста у зв'язку зі спалахом кору.

"Для того щоб обмежити поширення хвороби рекомендується продовжити канікули у школах міста. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася під головуванням заступника міського голови Олексія Кайди 12 січня", - повідомляє офіційний сайт міста.

ВідеоВ Україні поширюється захворювання на кір

У столиці дитині можуть заборонити відвідувати школу чи дитсадок, якщо вона не має щеплення від кору. В Одесі через кір діти на канікулах до 22 січня. Разом з тим епідемію кору ані в Києві, ані в інших містах поки не оголосили. Подробиці - далі.

В Україні поширюється захворювання на кір

Таким чином, вимушені канікули триватимуть до 21 січня включно. Виняток - ЗОШ №6 (Опришівці), де зареєстровано найбільшу кількість хворих - там канікули продовжать на 2 тижні.

Що робити батькам, діти яких контактували з хворими на кір Інфорграфіка
Facebook/Уляна Супрун

Крім того, рішенням комісії директорів шкіл зобов'язали вести чіткий моніторинг виявлених фактів захворювання на кір і оперативно повідомляти керівництву міста про чергові випадки хвороби.

Управління з питань охорони здоров'я та управління з питань освіти та науки рекомендовано провести роз'яснювальну роботу серед населення про необхідність проведення вакцинації.

В департамент охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації направлено звернення щодо забезпечення населення міста достатньою кількістю вакцин проти кору.

У мерії Івано-Франківська нагадає, що кір не має вікової межі, і хоча в основному її діагностують у дітей дошкільного та шкільного віку, але третина хворих - дорослі.

Нагадаємо, останнім часом все більше людей по всій Україні хворіють на кір. У зв'язку з чим збільшилася кількість бажаючих зробити щеплення. У столиці бажаючих вакцинуватися від кору стало в п'ять разів більше. Але медики попереджають, що відсоток щеплених все ще далекий від європейського рівня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції