Школи Донецька та Дніпропетровська закрили на карантин

Дитячі садки на карантин поки закриватися не будуть, так як серед дітей дошкільного віку захворюваність на грип та ГРВІ не перевищує епідпорогу.

З 3 лютого всі школи Донецька закриваються на карантин у зв'язку з високою захворюваністю школярів на грип і ГРВІ. Крім того, з 1 лютого на карантин закрили 9 середніх загальноосвітніх шкіл у Дніпропетровську.

За словами Донецького міського голови Олександра Лук'янченка, в Донецьку дуже уважно проводиться моніторинг захворюваності учнів.

"Разом з фахівцями ми дійшли висновку, що станом на 2 лютого 2699 осіб звернулися до медустанов, а це означає, що тенденція йде до збільшення", - сказав Лук'янченко 2 лютого. Тому було прийнято рішення оголосити карантин у всіх школах міста з 3 лютого.

Мер висловив сподівання, що карантин буде нетривалий, і протягом тижня вдасться вирішити завдання локалізації простудних захворювань на території міста.

Дитячі садки на карантин поки закриватися не будуть, так як серед дітей дошкільного віку захворюваність на грип та ГРВІ не перевищує епідпорогу.

Також з 1 лютого, у зв'язку з високим рівнем захворюваності учнів на ГРВІ на карантин закрили 9 середніх загальноосвітніх шкіл у Дніпропетровську.

Як зазначила начальник управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Світлана Баляй, у всіх навчальних закладах міста введено протиепідемічний режим, проводиться щоденний моніторинг кількості хворих школярів.

Нагадаємо, з 21 січня закрили на карантин школи у Севастополі.

Читайте також:

В Україну йде епідемія грипу

Київські школи не будуть закривати на карантин

Львівські школи закрились через епідемію грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: