Перейти до змісту
Школи та дитсадки можуть перейти на дистанційне навчання у листопаді: інфекціоністка зробила прогноз

Школи та дитсадки можуть перейти на дистанційне навчання у листопаді: інфекціоністка зробила прогноз

Лікарка пов'язує це зі збігом з сезонними захворюваннями.

В Україні щодня з'являються повідомлення про закриття груп та класів у навчальних закладах через виявлений коронавірус. У листопаді школи та садочки можуть знову перейти на дистанційне навчання.

Таке припущення зробила лікарка, дитяча нфекціоністка Світлана Куніцина.

"Зараз ми бачимо, як закриваються школи, дитячі садки. Мені здавалося, що мине місяць-два і навчальні установи закриють. Плюс воно ще збігається з сезонними захворюваннями, ГРЗ, грип. Я, чесно, боюся листопада. Епідемічно ризик дуже високий, я думаю, до листопада у нас є велика ймовірність знову перейти на дистанційне навчання", - розповіла ТСН.ua Світлана Куніцина

Лікарка говорить, що початок навчального року й очна форма навчання — це дуже серйозне ослаблення карантинних обмежувальних заходів, що, звичайно, сприятиме поширенню вірусного захворювання. 

Нагадаємо, що більшість українців стурбовані тим, якими можуть бути наслідки COVID-19 для тих, хто ним перехворів. Дитяча інфекціоністка з Кривого Рогу, лікарка вищої категорії з 40-річним стажем Світлана Куніцина розповіла про те, як коронавірусна хвороба може позначитися на дитячому організмі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин